ADS ÇAĞDAŞ
Hüseyin Ayaz

VİDEO GALERİ Tüm Galeriler

 • "6 Bin 900 Kişilik Bir Ekiple Gıda Denetimi Yapıyoruz"
 • Minik yüreklerden büyük davranış
 • Hatalı sollama yapan otomobil 3 araca çarptı
"6 Bin 900 Kişilik Bir Ekiple Gıda Denetimi Yapıyoruz"

"6 Bin 900 Kişilik Bir Ekiple Gıda Denetimi Yapıyoruz"

 • "RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"
 • ASLANLA AYNININ MÜTHİŞ KAVGASI
 • MAYMUN İLE DOVUZ AVLAYAN YERLİ KABİLE
"RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"

"RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"

 • Çok sağlıklı ve çok pahalı
Çok sağlıklı ve çok pahalı

Çok sağlıklı ve çok pahalı

 • Haber Videoları
 • Magazin
 • Sağlık
İhbar hattı
Radyo Çağdaş
1 Sayfa
12 Sayfa

Güncel

Çelik, ‘Millet icraat, belediye icra derdinde’

Çelik; Karaosmanoğlu’nun geçtiğimiz günlerde İcra Dairesi açmasına yönelik, “Türkiye’nin en borçlu Büyükşehir Belediyesi icra dairesi açtı. Millet derdine çare olacak icraat beklerken Belediye icra derdine düşmüş” dedi

7 Aralık 2017 Saat: 14:31
Çelik, ‘Millet icraat, belediye icra derdinde’
Çelik, ‘Millet icraat, belediye icra derdinde’

Kerim ÇELİK - ÇAĞDAŞ KOCAELİ / Saadet Partisi(SP) İl Başkanı Nurettin Çelik haftalık olağan basın toplantısında kent, ülke ve dünya gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. İl binasında gerçekleşen basın açıklamasına yönetim kurulu üyeleri de katıldı. İlk olarak Geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “İcra Dairesi” açmasını eleştiren SP İl Başkanı Çelik, “Kocaeli’ de yaşayanlar olarak büyük bir şok geçirdik. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “İcra Dairesi” açarak dünya tarihine geçti. Büyükşehir Belediyesi kurdeleli-makaslı bir tören gerçekleştirdi ve aklımızla dalga geçerek “8. İcra Dairesi’ni hizmete açıyorum” dedi. Belediye Başkanının burada ne işi var? Başkana samimiyetle soruyoruz. " 8. İcra dairesi" ne iş yapar? Halkımız için hayırlı bir hizmet midir? Öyle zannediyorum ki; Bunlar en sonunda milleti yanlış ekonomi politikalarıyla borca esir ettiklerini kabul etti ve “Biz milletin ekonomik sıkıntılarına hiçbir çözüm bulamadık, bari haciz işlemlerini milletimize yakışır şekilde yürütelim.” dediler. Sonra da "8. İcra Dairesi’ni büyük bir şeref vesikası olarak açtılar. 8 tane yerli ve milli bir işletme açamayanlar batırdıkları milletin batık mallarını almak için işletme açıyorlar. Hani nerede sizin güçlü Türkiye'niz? Sizin gücünüz gariban milletin parasını almaya mı yetiyor?
‘İSRAFLAR ÖRTBAS EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR’
Başkan kendi işi ile uğraşsın, icra dairesi açmakla kendini meşgul etmesin diyen Çelik, “Bunlar önce Pazar yapacağız dedikleri yere ücretli otopark yaptılar, sonra da o otoparkın bir katını alelacele icra dairesi diye törenle açtılar. Buradan anlaşılıyor ki icralık çok adam var. E bir de baktılar dediler ki “Millette para falan yok, pazara gidip alışveriş yapamaz. En iyisi icra dairesi açalım da ek gelirimiz olsun.” Belediye kendine çok güzel bir gelir kaynağı buldu. Bu kaynakla çarçur ettiği paraları, yaptığı israfları kapatmaya, ört-bas etmeye çalışıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin; Türkiye’nin en borçlu belediyesi olarak icra dairesi açması ne kadar da manidar” sözlerini kullandı.
‘HİZMET SEZONUNU BİZ AÇACAĞIZ’
Çelik, “Büyükşehir Belediye Başkanı kendine dükkan açmış, bu dükkanla belediyenin borçlarını halktan tahsil etmeye çalışıyor. Millet ne bekliyor? Bunlar ne yapıyor? Millet derdine çare olacak icraat beklerken Belediye icra derdine düşmüş. Anlaşılan o ki bunların, milletin sesine kulak vererek gerçek gündeme dönecekleri yok. Biz icra dairesi açan başkanlar değil, üretime, istihdama dönük tesis açan, milletin sıkıntılarını gören, işiten, şu ana kadar Ak Parti’de göremediğimiz başkanlar istiyoruz.2019 Mahalli seçimlerde Kocaeli ’ye yeni dönem hizmet sezonunu Saadet Partisi açacaktır” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Sahte iPhone şarjları o kadar riskli ki...

Sahte iPhone şarjları o kadar riskli ki...

 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız