TEST
SEMT KOCAELİ

VİDEO GALERİ Tüm Galeriler

  • Deniz uçağı tüm Marmara'yı denetleyecek
  • "Çok Yoğun Bir Terörle Mücadele Yapıyoruz"
  • Türk Firması Cern'e Azot Tankı Üretecek
Deniz uçağı tüm Marmara'yı denetleyecek

Deniz uçağı tüm Marmara'yı denetleyecek

  • "RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"
  • ASLANLA AYNININ MÜTHİŞ KAVGASI
  • MAYMUN İLE DOVUZ AVLAYAN YERLİ KABİLE
"RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"

"RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"

  • Çok sağlıklı ve çok pahalı
Çok sağlıklı ve çok pahalı

Çok sağlıklı ve çok pahalı

  • Haber Videoları
  • Magazin
  • Sağlık
İhbar hattı
Radyo Çağdaş
1 Sayfa
12 Sayfa

Güncel

MHP’de İl SKM Başkanı Erdem

Ünlü, "MHP önem verdiği yeni anayasa değişikliği için yapılacak referandumda SKM Başkanı olarak il sekreterimiz Sayın İzzet Erdem görevlendirilmiştir" dedi

17 Şubat 2017 Saat: 15:11
MHP’de İl SKM Başkanı Erdem
MHP’de İl SKM Başkanı Erdem

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında bir basın açıklaması gerçekleştirerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Seçmen listelerinin gelmesiyle etkili sandık gönüllüsü(ESG) sayısını 15-20 bine çıkarma hedefimiz var. Şuanda zaten 8 bin kişi görevi bekliyor. MHP önem verdiği yeni anayasa değişikliği için yapılacak referandumda SKM Başkanı olarak il sekreterimiz Sayın İzzet Erdem görevlendirilmiştir. SKM çalışmalarına muhtemelen 1 Mart tarihinde elimizdeki tüm materyallerle start vereceğiz” dedi.
‘MİLLİYETÇİLİK KARŞITLIĞIDIR’
Ünlü basın açıklamasında, “Türk milleti, kader ve kederde birlik olmuş muazzam bir beşeri varlık olarak, kendisini doğrudan ilgilendiren hükümet etme sistemiyle ilgili son sözünü yakında söyleyecektir.Bu demokratik kazanım ve fırsatın heba edilmemesi elbette herkesin, hepimizin sağduyu ve soğukkanlılıkla çalışmasına bağlıdır.Milliyetçi Hareket Partisi milli, ilkeli ve tutarlı bir siyasi anlayışın temsilcisi olarak, TBMM’de evet dediği anayasa değişikliği teklifine 16 Nisan’daki referandumda da aynı iradeyi göstererek evet tercihinde bulunacaktır.Bundan rahatsız olmak, bu irademize kara çalıp saptırmaya çalışmak öncelikle demokrasi hazımsızlığı, milliyetçilik karşıtlığıdır” ifadelerini kullandı.
‘MHP’NİN FİKRİ İKTİDAR OLDU’
Geçtiğimiz günlerde parti merkezi tarafından organize edilen kamp çalışması ile ilgili olarak Ünlü, “Kamp sadece MYK üyeleri ve milletvekillerimizin katıldığı bir kamptı. MHP kurul ve tüzüğüne uymayan üyelerin çıkarıldığı bir kamptı. Referandum öncesi ve sonrası yapacağımız çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yapıldı. 48 yıldır bu coğrafyada var olan bir siyasi parti bundan önce ne yaptıysa bundan sonrada kendi güçleri ile birlikte olacaktır. Son günlerde iktidar partisine yanaştığımızı söyleyenlere karşı tekrar söylüyorum bizim yolumuz 48 yıldır bellidir. Geçmişte neyse bugünde odur. MHP’nin hedefi her zaman iktidardır. MHP’nin fikri bugün iktidar olmuştur. Bugün kamuoyunda yoğunlukla konuşmaya başladıysak bu bizim için olumlu bir göstergedir” dedi.
‘TEK BİR FOTOĞRAFLARI BİLE OLAMAZ’
Kamp sonrası MHP Genel Merkezi tarafından yayınlanan genelge ile ilgili konuşmasına devam eden Ünlü, “Genelgenin en can alıcı noktası, MHP’ye zarar verenler ile bir arada durmamaktır. Her zaman söylediğimiz gibi otel lobilerinde Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli aleyhinde kampanyalar yürütenler, bugünde aynı mekanlarda hayır kampanyası yürütmektedirler. MHP ve ülkücü hareketin bu partimizi bölmek isteyen hareketlerle ve kişilerle hiç kimsenin tek bir fotoğrafı bile olmayacaktır” şeklinde konuştu.
‘ÇALIŞMALAR 1 MART’TA BAŞLAYACAK’
Sözlerine referandum çalışmaları ile ilgili konuşarak devam eden Ünlü, “Seçmen listelerinin gelmesiyle etkili sandık gönüllüsü(ESG) sayısını 15-20 bine çıkarma hedefimiz var. Şuanda zaten 8 bin kişi görevi bekliyor. MHP önem verdiği yeni anayasa değişikliği için yapılacak referandumda SKM Başkanı olarak il sekreterimiz Sayın İzzet Erdem görevlendirilmiştir. Muhtemelen 20 Şubat tarihinde de sahaya inerek yüz yüze görüşme tekniği ile vatandaşlarımıza referandumda neden evet demeleri gerektiğini anlatacağız. SKM çalışmalarına muhtemelen 1 Mart tarihinde elimizdeki tüm materyallerle start vereceğiz” dedi.
‘ÇALIŞMALARIMIZI HIZLANDIRACAĞIZ’
Sözlerinin sonunda referandumda hayır oyu verecek olan vatandaşlar ve partililerle ilgili konuşan Ünlü, “Samimi olarak hayır diyen vatandaşımızda partilimizde bizimdir. Ancak yeni anayasa referandumu bir futbol maçı değildir. Yaşadığımız sürece dar açılardan değil, Ortadoğu’dan büyük pencereden bakmak gereklidir. Samimi olarak hayır diyen vatandaşlarımıza partili arkadaşlarımızın ikna edeceğine inanıyorum. Ancak vatandaşlarımıza kuyrukları bir yere bağlı olarak hayır diyenleri de anlatacağız” diye konuştu. Ünlü’nün ardından konuşan MHP İl Sekreteri ve SKM Başkanı İzzet Erdem, “Bana bu görevi layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum. Zaten var olan seçim merkezlerimizi daha etkin bir şekilde kullanarak 16 Nisan’da yapılacak referandum için çalışmalarımızı hızlandıracağız” ifadelerini kullandı. Bilal ÇIĞRIM

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Ceyhan Ankara’da

Ceyhan Ankara’da

 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız