TEST
SEMT KOCAELİ

VİDEO GALERİ Tüm Galeriler

  • Gözaltına alınan 7 kişi adliyede
  • Kocaeli Özel Harekatçılar Afrin'e Dualarla Uğurlandı
  • Hdp'li yöneticiler adliyeye sevk edildi
Gözaltına alınan 7 kişi adliyede

Gözaltına alınan 7 kişi adliyede

  • "RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"
  • ASLANLA AYNININ MÜTHİŞ KAVGASI
  • MAYMUN İLE DOVUZ AVLAYAN YERLİ KABİLE
"RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"

"RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"

  • Çok sağlıklı ve çok pahalı
Çok sağlıklı ve çok pahalı

Çok sağlıklı ve çok pahalı

  • Haber Videoları
  • Magazin
  • Sağlık
İhbar hattı
Radyo Çağdaş
1 Sayfa
12 Sayfa

Güncel

SEDAŞ yeni dönemi Aygün’e anlattı

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr. Şentürk ve Grup Müdürü Ak ile Bakım Yönetimi Müdürü Özdil, Aygün’ün SEDAŞ’a yaptığı ziyarette şebeke operasyonunda yeni dönem uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiler

13 Şubat 2018 Saat: 11:17
SEDAŞ yeni dönemi Aygün’e anlattı
SEDAŞ yeni dönemi Aygün’e anlattı

Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, SEDAŞ’ın yeni dönemde yaptığı uygulamaları anlatırken, “SEDAŞ SAP projesi kapsamında SAP WFM (İş gücü yönetim sistemi) projesini tasarladı. Projenin heraşamasında, verimliliğe odaklı çözümler üretildi. WFM, hizmetin başladığı noktadan itibaren heradımda; hizmet alacak tüketiciler açısından tanımlı süreçlerin zamanında yapılmasını, sahada en yakınekibin, en hızlı şekilde sevk ve idaresinin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Sahada görev yapan Şebekeoperasyon ekiplerine, iş atanırken, mesajlar tablet üzerinden gönderilirken, ekiplerin an itibariylebulunduğu bölge Coğrafi Bilgi Sistemi üzerinden görülebiliyor. Operasyon ekiplerinin yaptıkları tümçalışmalar kendileri tarafından da kayıt altına alınıyor”dedi.
SEDAŞ YENİ DÖNEMİ ANLATTI
Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, SEDAŞ’ın yeni projesi olan WFM projesi hakkında bilgi verirken,“WFM projemiz (İşgücü yönetim sistemi) ile SEDAŞ ekiplerinin sahadaki durumu ve yapılacak işleringösterimi, coğrafi konumlarına göre otomatik sıralanması, harita üzerinde detaylı güzergah tarifi,işlerin coğrafi konumlarının iş atama kriteri olarak kullanılabilmesi, haritada belirtilecek kriterlere göreen yakın ve uygun ekiplerin filtrelenmesi gibi çok sayıda takip seçeneği sunuyor”dedi. Şentürk, “WFM en yakındaki ekibin görevlendirilmesini sağlıyor. Pilot uygulamayı genelleştirdik. Ekibinmobil cihazlarda yer alan harita desteği ile en kısa yoldan, en kısa sürede arıza ya da bakım mahallineulaşılmasını destekleyen sistemi işletmeye başladık. SEDAŞ WFM projesi ile sahadaki operasyonsüreçlerinin daha da verimli yönetilmesini sağladı. Aydınlatma ihbarları da 7/24 WFM sistem kaydındatakip ediliyor. Artık gelen ihbarlara müdahale çok daha kısa sürede gerçekleşecek. Yeni dönemlebirlikte 2018 yılını müşteri memnuniyeti yılı ilan ettik” dedi.
ZEKİ AYGÜN TEŞEKKÜR ETTİ
Milletvekili Zeki Aygün, SEDAŞ yöneticilerinin kendisine aktardığı teknolojik yatırım ve uygulamalara ait ayrıntılı bilgiler için teşekkür ederek, “SEDAŞ’ın verimlilik esası ile yaptığı çalışmaları, Müşteri memnuniyetine odaklı sistem kurmasını takdirle karşılıyorum. Başarılı çalışmalarınızı tebrik ediyorum”dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Lastik İş'te anlaşma sağlandı!

Lastik İş'te anlaşma sağlandı!

 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız