VİDEO GALERİ Tüm Galeriler

 • Bayramdan sonrada asfaltlanmadı
 • KİHMED’de yeni başkan Yamak oldu
 • Meslektaşımız babasını son yolculuğuna uğurladı
Bayramdan sonrada asfaltlanmadı

Bayramdan sonrada asfaltlanmadı

 • ASLANLA AYNININ MÜTHİŞ KAVGASI
 • MAYMUN İLE DOVUZ AVLAYAN YERLİ KABİLE
 • DOKUNUNCA YAPRAKLARINI KAPATAN İLGİNÇ BİTKİ
ASLANLA AYNININ MÜTHİŞ KAVGASI

ASLANLA AYNININ MÜTHİŞ KAVGASI

 • Çok sağlıklı ve çok pahalı
Çok sağlıklı ve çok pahalı

Çok sağlıklı ve çok pahalı

 • Haber Videoları
 • Magazin
 • Sağlık

KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ

Güncel

Yaman kermes açılışına katıldı

Dilovası Zeki Obdan İlköğretim Okulu Aile Birliği tarafından kermes düzenlendi. Düzenlen kermesin açılışına İlçe Kaymakamı Hasan Göç, Belediye Başkanı Cemil Yaman, Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Uyar,

15 Mayıs 2010 Saat: 07:33

Dilovası Zeki Obdan İlköğretim Okulu Aile Birliği tarafından kermes düzenlendi. Düzenlen kermesin açılışına İlçe Kaymakamı Hasan Göç, Belediye Başkanı Cemil Yaman, Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Uyar, şube müdürleri, okul yönetimi ve öğrenci velileri katıldı. Kermesin açılışına katılan Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, öğrencilerin faydasına olan her türlü organizasyonda bulunmaktan onur duyduğunu belirtti. Başkan Yaman, eğitim ve eğitime dair her türlü desteğin iyi yetişmiş bir nesil sağlayacağına ve iyi yetişmiş neslin, süregelen sosyal ve iktisadi problemlere karşı ileriye yönelik kesin sonuç verecek bir yatırım olduğuna dikkat çekti.

"EN BÜYÜK YATIRIM İNSAN"
Başkan Yaman, en büyük yatırımın insan odaklı yatırım olduğunun da altını çizdi. Kermesin ev sahipliğini yapan M.Zeki Obdan İlköğretim Okulu Müdürü Ali Başoğlu ve Okul Aile Birliği Başkanı Gökmen Deli, bu kermesteki amaçlarının eğitim hayatını sürdürmeye çalışan öğrencilere destek sağlamak ve nitelikli eğitime bir nebzede olsun katkı sağlamak olduğunu söyledi. Yetkililer, yiyecek içecek kermesinden ziyade çeyiz malzemelerinin satışının yapılacağı belirtti. Meclis üyeleri ile kermesi gezen Yaman, okul yararına düzenlenen kermeste alışveriş de yaptı. Okuldaki maddi durumu iyi olmayan çocuklar yararına düzenlenen kermese katılan ve emeği geçenlere teşekkür eden Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman; Kermese emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. Elde edilecek gelirin miktarına göre, hizmetlilere de katkı sağlanacak kermeste; el işi örgü dantelin yanı sıra pek çok ürün satışa sunuldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Türkkan bir kez daha yılın milletvekili

Türkkan bir kez daha yılın milletvekili

 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız