TEST
SEMT KOCAELİ

VİDEO GALERİ Tüm Galeriler

  • Gözaltına alınan 7 kişi adliyede
  • Kocaeli Özel Harekatçılar Afrin'e Dualarla Uğurlandı
  • Hdp'li yöneticiler adliyeye sevk edildi
Gözaltına alınan 7 kişi adliyede

Gözaltına alınan 7 kişi adliyede

  • "RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"
  • ASLANLA AYNININ MÜTHİŞ KAVGASI
  • MAYMUN İLE DOVUZ AVLAYAN YERLİ KABİLE
"RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"

"RTÜK'ÜN BİR AN ÖNCE BU DİZİYİ KALDIRARAK BU TARTIŞMANIN UZAMAMASINI DİLİYORUM"

  • Çok sağlıklı ve çok pahalı
Çok sağlıklı ve çok pahalı

Çok sağlıklı ve çok pahalı

  • Haber Videoları
  • Magazin
  • Sağlık
İhbar hattı
Radyo Çağdaş
1 Sayfa
12 Sayfa

Siyaset

‘Zaman her şeyin ilacı’

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, "Zaman her şeyin ilacı" dedi

13 Şubat 2018 Saat: 12:59
‘Zaman her şeyin ilacı’
‘Zaman her şeyin ilacı’

Kerim ÇELİK - ÇAĞDAŞ KOCAELİ / CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, “Zaman her şeyin ilacıdır. Bir iki sene sonra bu yaşadıklarımızın ne sonuç getireceği ortaya çıkacaktır. Acaba onlar o zaman utanacaklar mı? Birkaç eski partili büyüğümüzün sınırlı konularda yaptığı yorumları genele yorarak CHP’ye saldırmaya kalkanları da şiddetle kınıyorum” dedi
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya partisinin il binasında düzenlediği basın açıklamasıyla gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Sözlerinin başında ülke gündemi ile ilgili konuşan, “Ülkemiz yine yoğun bir gündem içeriyor. Ancak bunların en önemlisi dün 11 tane şehidimizin gelmesi ve ülkenin birçok yerine ateşlerin düşmesiydi. Afrin’e yapılan operasyonun bir önceki perdesini incelediğimizde aslında sebepler beliriyor. Daha önce geçişlerine izin verdiğimiz PYD bugün Suriye’de büyük bir tehdit içeriyor ve ülkemize büyük sıkıntılar yaşatıyor. Her zaman söylediğimiz gibi sınırlarımızı korumak için elbette operasyon gerekiyorsa yapılsın ama Afrin Operasyonu’na gelen süreçte neler olduğuna dikkat edilsin” sözlerini kullandı.
‘MAN ADASI BELGELERİ DOĞRULANDI’
Sözlerini sürdüren Küçükkaya, “Yine geçen hafta önemli bir gerçeklikle karşılaştık. CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu Man Adasıile ilgili bir takım belgeleri kamuoyuyla paylaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da bu belgelerin gerçek olmadığını ve istifa etmesi gerektiğini söyledi. Hemen sonrasında birçok AKP’li çirkin saldırılarda bulundu. Ancak ardından mahkeme kararıyla Man Adası belgelerinin doğruluğu tescillenmiş oldu. Çok umutlu değilim ancak bu doğruluk ile ilgili ne söyleyeceklerini merak ediyorum” şeklinde konuştu.
‘BİZ RANT SAĞLANMASINA KARŞIYIZ’
Küçükkaya sözlerinin sonunda MİA Projesi ile ilgili söylemlerini tekrar ederek, “MİA ile ilgili bir açıklama da Sayın Zekeriya Özak ve Nevzat Doğan’dan bekliyorum. Büyükşehir Belediye meclisinde ne söyleyeceklerini göreceğiz. Ayrıca basın kanadıyla bu konuyu spekülatif hale getirenlere de karşı çıkıyorum. Zaman her şeyin ilacıdır. Bir iki sene sonra bu yaşadıklarımızın ne sonuç getireceği ortaya çıkacaktır. Acaba onlar o zaman utanacaklar mı? Birkaç eski partili büyüğümüzün sınırlı konularda yaptığı yorumları genele yorarak CHP’ye saldırmaya kalkanları şiddetle kınıyorum. Biz başından beri tekrar edip duruyoruz. Biz MİA Projesine karşı değiliz. Biz orada birilerine rant sağlanmasına karşıyız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Lastik İş'te anlaşma sağlandı!

Lastik İş'te anlaşma sağlandı!

 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız