Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haberleri - Güncel
El sanatları fuarı açıldı
El sanatları fuarı açıldı
Rem Fuar Organizasyonun katkıları ile ilimizde ilk kez düzenlenen Avrasya El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarının açılışı dün İnterteks Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi.
1 Haziran 2012 Saat: 17:08

Açılışa Vali Yardımcısı Dağıstan Kılıçarslan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İl Kültür Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Rem Fuar Organizasyon Genel Müdürü Battal Çırakoğlu ve yabancı stand sahipleri adına Senegal standından Baye Cheıkch Mbaye Jackson Mouhamed katıldı.
GİRİŞİ ÜCRETİ 2 TL
Fuarın açılış konuşmasını yapan Rem Fuar Organizasyon Genel Müdürü Battal Çırakoğlu 11 yılda 30 yıllık firmalarla bir seviyeye geldiklerini belirterek, “Biz, bu dereceye dişimizle tırnağımızla geldik. Daha önce birçok ilde ve farklı ülkelerde birçok fuar düzenledik. Kocaeli'nde bir ilk olan bu fuarın yüzde 60'ı değişik illerden yüzde 40'ı ise yabancı stant sahiplerinden oluşuyor" dedi. Daha sonra konuşan protokol üyeleri fuarın farklılığından bahsederek düzenleyici firmayı tebrik etti. 135 standın bulunduğu Avrasya El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı 10 gün açık kalacak ve 2 TL giriş ücreti uygulanacak" dedi.

Mobil1