Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Yaşam

Aile Günü’nde Kubat ile eğlenecekler

Pirelli Otomobil Lastikleri ve Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye’nin fabrika çalışanları, geleneksel 30 Ağustos Zafer Bayramı ‘Aile Günü’ buluşmasında Kubat ile eğlenecek

23 Ağustos 2019 Saat: 11:27
Aile Günü’nde Kubat ile eğlenecekler
Aile Günü’nde Kubat ile eğlenecekler

Bu yıl her iki şirketin ortak fabrika sosyal alanında gerçekleşecek Pirelli & Prometeon ‘Aile Günü’ etkinliği 30 Ağustos sabahı başlayacak ve akşamüstü Kubat konseri ile son bulacak. Pirelli ve Prometeon çalışanlarının katılım için yoğun bir kayıt talebinde bulunduğu etkinlik boyunca zengin ikramlar, çocuk oyunları etkinlikleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, çeşitli yarışmalar ve hediye çekilişleri gerçekleştirilecek.
DÜNYANIN ENDÜSTRİYEL LASTİK ODAKLI TEK ŞİRKETİ
Prometeon ve Pirelli, Mart 2017’den bu yana farklı ürün kategorilerinde uzmanlaşmış iki ayrı şirket olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Prometeon Lastik Grubu -eski adıyla Pirelli Industrial- Pirelli markalı endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üretim ve satışını gerçekleştirirken, Prometeon Türkiye’nin de bağlı bulunduğu Prometeon Lastik Grubu, tüm dünyada endüstriyel lastik odaklı tek şirket olarak, Pirelli ticari markasıyla kamyon, otobüs, zirai ve iş makinesi lastikleri üretmeye ve 160 ülkede satışa sunmaya devam ediyor. Prometeon Lastik Grubu’nun İzmit’te bulunan mevcut üretim tesisleri 1960’ta Pirelli tarafından kurulmuş olup, Türkiye’deki ilk lastik fabrikasıdır.
‘ŞAMPİYONLARIN FABRİKASI’ OLARAK BİLİNİYOR
Pirelli İzmit’te üretilen binek ve motor sporları lastikleriyle hem iç hem de dış pazarda faaliyetlerine devam ederken, “Şampiyonların Fabrikası” olarak bilinen Türkiye’deki ilk lastik üretim tesisi, 2007’den bu yana motor sporları için 400’ün üzerinde farklı türde yarış lastiği üretiyor. Sadece tüketici lastiklerine (otomobil, motosiklet ve bisiklet) odaklı tek şirket olan Pirelli, 145 yılı aşkın köklü tecrübesiyle lastikler geliştirirken, dünyanın en prestijli otomobil üreticileri ile iş birlikleri sayesinde 3.000’den fazla homologasyona sahip bulunuyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑