Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

Aile iftarı ‘Mini Köşk’te

Ramazan boyunca çeşitli yerlerde kurumlar, kuruluşlar, siyasi partiler, dernekler, mahalleliler birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı. Bu iftarlara ailelerin yaptığı iftarlar da eklendi

11 Haziran 2018 Saat: 15:37
Aile iftarı ‘Mini Köşk’te
Aile iftarı ‘Mini Köşk’te

YAKLAŞIK 40 KİŞİ BULUŞTU
İzmitli Balcı ailesiyle İstanbullu Tunçkale aileleri oğullarıyla, kızlarıyla, damatlarıyla, gelinleriyle, torunlarıyla birlikte İzmit Kandıra yolu üzerinde bulunan “Mini Köşk”te iftarda bir araya geldi. Her geçen gün çocukların evlenmesiyle büyüyen iki ailenin iftarı yaklaşık 40 kişinin katılımıyla gerçekleşti.
BİR SONRASI IÇIN SÖZLEŞTİLER
Tunçkale ailesinden İstanbul’da doktorluk yapan Prof. Dr. Aydın Tunçkale, emeklilik hayatı yaşayan amcası Erol Tunçkale, İzmit’te iş hayatını sürdüren Murat Tunçkale, Balcı ailesinden gazetemizin yazı işleri müdürü Orhan Balcı, Cihan Hastanesi kurumsal iletişim müdürü Gökhan Tanrıverdi’nin eşleri, çocukları, annelerinin hazır bulunduğu iftar Mini Köşk’ün gıda mühendisliği görevini yürüten Buse Tunçkale ev sahipliğinde sorunsuz bir şekilde yapıldı. Balcı ve Tunçkale ailelerine evlilik gereği sonrasında katılanları bayramlaşarak ayrıldığı gecede bir sonraki ramazanda yapılacak iftarda buluşmak üzere ayrıldılar.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑