Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

Ak Parti İzmit İlçe bayramlaştı

Ak Parti’nin İzmit İlçe teşkilatı, ilçe binasında bayramlaştı. Salona sığmayan partililer kapının önünde bayramlaştı. Ayrıca Başkan Ayaz, Pazartesi günü sandık eğitimlerinin başlayacağını söyledi

15 Haziran 2018 Saat: 15:20
Ak Parti İzmit İlçe bayramlaştı
Ak Parti İzmit İlçe bayramlaştı

Ayşe AYDIN - Ak Parti İzmit İlçe Teşkilatı bayramın ilk günü partililerle ilçe binasında bayramlaştı. Bayramlaşma programına İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yönetiminin yanı sıra İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Taştekin Yazıcı, İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, Saraybahçe Belediye eski Başkanı Halil Yenice, ilçe gençlik kolları, mahalle yöneticileri ve partililer katıldı.

‘ZULÜM SON BULSUN’

Bayramlaşma programında konuşan İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bizleri bayrama kavuşturan Allah’a hamdolsun. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Bu bayram vesilesi ile rabbim milletimize, ülkemize, ümmeti Muhammede ve bütün cihana barış ve güzellik getirsin. Dünyada mazlum coğrafyalara baktığımızda İslam coğrafyasının içinde bulunduğu alan olarak görüyoruz. Zulüm gören bütün kardeşlerimiz inşallah bir dahaki bayramlarda oradaki acılar ve gözyaşı son bulur. Bütün partililerle gece gündüz demeden koşturduk” dedi.

‘ŞIMARAMAYACAĞIZ’

Sözlerini sürdüren Ayaz, “Bir nebze görünen tabloda sahada sadece bizim olduğumuzu gördük. O yüzden çok bereketli bir Ramazan geçti. 24 Haziran seçimlerinde de Ak Parti’nin İzmit’teki bayrağı daha da yükseklere çıkarak yolculuğuna devam edecek. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Seçime en hazır olan Ak Parti İzmit ilçe teşkilatıdır. Ama durum böyle diye şımarmayacağız. Daha çok kapıya gideceğiz, daha çok sandığa sahip çıkacağız. Tüm teşkilatıma çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Partililer ardından il teşkilatının bayramlaşmasına geçti.

SANDIK EĞİTİMİ PAZARTESİ BAŞLIYOR

Ayaz, “Bayramdan sonra hemen sandık eğitimlerini vereceğiz. Pazartesi akşamı il seçim işleri başkanlığınca sandık kurulları eğitimleri yapılacak. Mahalle başkanlarımdan özellikle rica ediyorum bu toplantıya mutlaka katılın. İkinci periyotta mahalle mahalle sandık kurulu üyelerine eğitim vereceğiz. Bu arada İzmit’te 25 tane irtibat bürosu açtık. Ayrıca pazartesi akşamı Antikkapı’da saat 19:00’da sizlere bir sürprizim olacak” diyerek partilileri eğitime beklediğinin altını çizdi.

‘HİZMETLER UNUTULUYOR’

Ardından söz alan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, partilileri selamlayarak “Biz birlik beraberlik ve huzur içinde bayrama ulaştık. Ama dünyada birçok bölgede Müslüman kardeşimizi bu huzuru bulamadan bu günlere geldi. Öncelikle onların da bayramını kutluyoruz. Bir millette bayram tadı yoksa bizler de bu konuda kendimize bir sorumluluk yüklemeliyiz” dedi. Doğan ayrıca “Vatandaşımız zaman zaman İzmit’in geldiği güzel yerleri unutuyor. Şehrimizde olduğu gibi ülkemizde de gençlerimiz nerden nereye geldiğimizi unutabiliyor. O yüzden çalışmalar esnasında bu hizmetleri anlatmamız gerekiyor” dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
tıto 15.06.2018 23:29
resimdekilerin hepsinin benim gibi bir ayağı çukurda oğlum sizin siyaset neyinize
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑