Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

AK Parti İzmit’in mahalle delegeleri

AK Parti İzmit İlçe teşkilatı 102 mahallede seçimlerini tamamladı. 102 mahallenin 22’si ilçe binasında gerçekleştirilirken 80 mahallede ise mahallelerde belirlenen noktalarda seçim yapıldı. İzmit’e 400 delege seçildi

2 Aralık 2019 Saat: 14:40
AK Parti İzmit’in mahalle delegeleri
AK Parti İzmit’in mahalle delegeleri

YENİŞEHİR MAH. (25 DELEGE)

İbrahim Öktem, Sami Ataman, Muzaffer Kurt, Ayhan Arslanboğa, Mahmut Öztürk, Hamdi Günister, Mustafa Arpaguş, Kezban Timurlenk, Özcan Özdemir, Veysel Yiğit, Seçkin Karakoyun, Melih Arslantaş, Muhammet Tandoğan, Murat Yiber, Selim Ordu, Abdullah Saburlu, Nurullah Yılmaz, Burak Uzuner, Gülşah Pehlivan, Ali Şişman, Abdullah Köktürk, İsmail Gündaş, Ferhat Yıldız, Mehmet Emin Duman, Yaşar Keskin

ERENLER MAH. (15 DELEGE)

Turgay Aydıner, Levent Terzi, İbrahim Alp, Fahrettin Temel, Ferit Er, Savaş Akpolat, Hasan Kırlı, Mehmet Yalçınkaya, Aydın Çetin, Ali Saka, Hicran Uzun, Pınar Atabay, Necdet Çınar, Ali Çitli, Bilal Erdul

M. ALİPAŞA MAH. (14 DELEGE)

Ersin Özkanlı, Erol Çalışkan, Selim Sevim, Cemil Kanpara, Şaban Oskan, Murat Ergelen, Hatice Balkan, Uğur Şengel, Soner Şükür, İbrahim Acar, Ali Yılmaz, Selahattin Şengöz, Ayla Hoylan, Gülcan Kocabıyık

YEŞİLOVA MAH. (13 DELEGE)

Ercan Vural, Engin Gedikli, Yunus Kurtoğlu, Niyazi Ceylan, Sinan Şahin, Selahattin Kural, Cemil İncehasan, Ali Altıntaş, Cevat Aktaş, Mehmet Akdeniz, Rafet Yücel, Cemil Karaca, Tunahan İncehasan

TAVŞANTEPE MAH. (13 DELEGE)

Erkan Kan, Mesut Kurcan, Nazmi Açıkgöz, Yaşar Ertosun, Tülay Gündoğdu, Sezgin Türk, Atilla Sevilmiş, Engin Tümer, Yusuf Çetkin, Nesibe Tuna, Engin Uztürk, Şevket Akdoğan, Yunus Kırtay

TEPEKÖY MAH. (12 DELEGE)

Burhan Türk, Ergün Karagöz, Yunus Kaya, Ali Korkmaz, Mehmet Ak, Canan Soylu, Sefa Yılmaz, Hüseyin Öz, Rıza Ötkür, Erdoğan Şentürk, Veysel Togay, Ayhan Kahraman

BEKİRDERE MAH. (12 DELEGE)

Adem Alan, Bilal Gök, Yaşar Özdemir, Mehmet Sözer, Ercan Sevinen, Salih Çakır, İrfan Budak, Şaban Başhan, Adnan Birin ,Hülya Sarı, İsmail Yıldırım, Ali Rıza Sevim

KADIKÖY MAH. (12 DELEGE)

Yusuf Yıldız, Fatih Ramazanoğlu, Aydın Bahar, Kasım Saraç, Murat Baştürk, Sefer Yazıcı, Musa Özcan, Zeynep Kızılkaya, Mustafa Soydabaş, Hasan Demir, Nehat Gürdal, Ali Bilgili

SERDAR MAH. (12 DELEGE)

Adem Coşkun, Ayhan Şen, Erkan Aksoy, Ahmet Esin, Yasin Akın, Gökhan Ayyıldız, Gökhan Dal, Zeynel Tuğral, Timur Gögercin, Osman Akkuş, Seyde Akçam, Bülent Durmuş

YENİ MAH. (10 DELEGE)

Erhan Bedir, Yalçın Güldiken, Özcan Altuntaş, Erdoğan Memiş, Mehmet Sezgin Akman, Yunus Elveren, Hüseyin Hoşgöl, Mehmet Zeki Açar, Ayhan Dursun, Hülya Gülsüm

28 HAZİRAN MAH.  (10 DELEGE)

Şenol Gündüz, Fikret Hocaoğlu, Gülzade Akbulut, Emre Okur, Murat Yılmaz, Rıfat Akbaş, Kadir Cansever, Erdoğan Çakır, Hakim Deşat, Nazmi Nart

TURGUT MAH. (8 DELEGE)

Önder Karakaş, Şükrü Delikkaya, Sinan Üner, Tahir Aktaş, Nurullah Çitli, Ayşe Sarıkaya, Kerem Akşan, Mustafa Acar

YAHYA KAPTAN MAH. (8 DELEGE)

Yusuf Taşer, Halil Atay, Avni Zer, Aykut Çağlayan, Hilal Uzuner, Emine Okanalp, İpar Katre, Azize Sibel Gönül

TOPÇULAR MAH. (7 DELEGE)

Abdullah Bülbül, Şeyhmus Akyüz, Mehmet İpşiroğlu, Nuri Güney, İrfan Doğdu, Ahmet Berberoğlu, Hacı Mustafa Acar

CEDİT MAH. (7 DELEGE)

Vedat Yoldaş, Şenol Altın, İsmail Araç, Fatma Topal, Yakup Öztürk, Remzi Güneş, Hasan Çınar

YENİDOĞAN MAH. (7 DELEGE)

Ertuğrul Yavuz, Ayhan Arslantaş, Behlül Atmaca, İsmail Şeker, Mehmet Kocaman, Ali İhsan Vardoğan, Gültekin Özışık

ALİKAHYA ATATÜRK MAH.  (7 DELEGE)

Hayrettin Arıcan, Yusuf Burgul, Yunus Arıcan , Hamdi Parlak, İsmail Parlak , Nevzat Doğan, Havzullah Yaydemir

ALİKAHYA FATİH MAH.  (7 DELEGE)

Abdülkadir Peri, İbrahim Kılıç, İsmail Keleş, Sabri Gökbudak, Avni Haznedar, Naciye Aydın, Hasan Arıcan

KURUÇEŞME FATİH MAH. (6 DELEGE)

Hayrettin Ünlü, İbrahim Yavuz, Aynur Köksal Dedeoğlu, Suat Coşkun, Süleyman Özgenç, Ali Kahraman

MALTA MAH. (6 DELEGE)

Mustafa Yıldız, Nezahat Kaçar, Hüseyin Hüsnü Tosun, Fikret Kara, Nebahat Camkıran, Uğur Karamak

ŞİRİNTEPE MAH. (6 DELEGE)

Aysel Demirtaş, Uğur Çelik, Aykut Sunar, Zekiye Ünlü, Metin Alemdar, Hülya Kır

KARABAŞ MAH. (6 DELEGE)

Ali Güney, Ali Galip Göktürk, Güzin Taştekin, Bülent Doğan, Betül Yazıcı, Necla Timur

KOZLUK MAH. (6 DELEGE)

Ergin Akbulut, Emre Keklik, İsmail Uslu, Gökhan Varol, Naime Ceylan, Yavuz Zengin

KÖRFEZ MAH. (5 DELEGE)

Zekeriya Özbay, Köksal Gümüş, Rıdvan Demir, Eyüp Yılmaz, Mehmet Çalık

GÜLTEPE MAH. (5 DELEGE)

Mesut Çelik, Taner Sinan Çakırer, Muharrem Köroğlu, Sebahat Özcan, Erdinç Altaş

GÜNDOĞDU MAH. (5 DELEGE)

Erkan Özön, Muharrem Tutuş, Muhammed Seydaoğlu, Belkiye Tan, Ahmet Ulusoy

HACIHIZIR MAH. (5 DELEGE)

Nevin Serra Demirkol, Lokman Hekim Yılmaz, Halil Vehbi Yenice, Onur Okutan, Osman Nuri Erturan

KOCATEPE MAH. (5 DELEGE)

Zülküf Varol, Bilal Kanca, Hüseyin Kahraman, Ahmet Can, Ali Kılınç

AKPINAR MAH.  (5 DELEGE)

Nazım Hacıfettahoğlu, Kenan Obuz, Adem İnci, Türkan Bayram, Erhan Ayan

ALİKAHYA MERKEZ MAH. (5 DELEGE)

Şükrü Özsoy, Ali Erdem, Ayhan Gökmen, Nuriye Şahin, Serkan Marul

AYAZMA MAH. (5 DELEGE)

Orhan Madenci, Mehmet Çetin, Hüseyin Aygenç, Halis Keskin, Abdulkadir Karaçizmeli

DOĞAN MAH. (5 DELEGE)

Ahmet Çelik, Ayhan Gömeç, Hüseyin Dağlıoğlu, Yaşar Gür, Alibey Akyıldız

ALİKAHYA CUMHURİYET MAH. (4 DELEGE)

İsmail Özdemir, Ersin Alparslan, Esat Gebeş, Güven Özgün

ÇUKURBAĞ MAH. (4 DELEGE)

İsmail Aynacı, Selami Şükür, Hasan Pancar, Ayşe Mehtap Uzun Karslı

FATİH MAH. (4 DELEGE)

Hasan Dülger, Recep Yıldız, Tahir Şanlı, Rana Karabulut

CUMHURİYET MAH. (4 DELEGE)

Ahmet Göktürk, Necdet Eksen, Resul Hızır, Hasibe Hepdurluk

ORHAN MAH. (4 DELEGE)

Halit Gedik, Hasan Ayaz, Erkan Bakıroğlu, Salim Acarsoy

SANAYİ MAH. (4 DELEGE)

Mazharettin Yıldız, Murat Arslan, Cabir Çalık, İsmail Moğultay

VELİAHMET MAH. (4 DELEGE)

Ceyhun Yalçın, Aytekin Yakşi, Nihat Erim, Mehmet Berra Akyol

ZABITAN MAH. (4 DELEGE)

Hüseyin Duymuş, Kıymet Çınar, Hüseyin Polattimur, Cem Yener

ÇAYIRKÖY MAH. (3 DELEGE)

Mehmet Alagöz, Gökhan Güneş, Turgay Akbaba

FEVZİ ÇAKMAK MAH. (3 DELEGE)

Yaşar Birgül, Saadet Ergün, Adnan Duran

KABAOĞLU MAH. (3 DELEGE)

İlyas Güneş, Fatih Özcan, Şuayip Mazak

KARADENİZLİLER MAH. (3 DELEGE)

Mehmet Güçlü, Cengiz Bülbül, Erol Donk

AKÇAKOCA MAH.  (3 DELEGE)

Seyit Ali Yeşil, Mehmet Kır, Fethi Erkal

TÜYSÜZLER MAH. (3 DELEGE)

Engin Uçar, Ferit Balki, Sezgin Daşkaya

TERZİBAYIRI MAH. (3 DELEGE)

Yılmaz Derin, Soner Demir, Gülzade Ülgen

AKARCA MAH.  (2 DELEGE)

Kazım Çatak, Ayfer Uğur

ÖMERAĞA MAH. (2 DELEGE)

Fahri Koz, Hüseyin Yusuf

TEPECİK MAH. (2 DELEGE)

Zehra Yıldırım, Çağlayan Duman

AKMEŞE ATATÜRK MAH. (2 DELEGE)

Hüseyin Alyüz, Sabri Yıldız

AKMEŞE CUMHURİYET MAH.  (2 DELEGE)

Ecenur Sevilen, Hüseyin Kalkan

ÇUBUKLUOSMANİYE MAH. (2 DELEGE)

Bekir Keskin, Cemal Uzun

DURHASAN MAH. (2 DELEGE)

Erkan Kardaş , Feridun Damar

EMİRHAN MAH. (2 DELEGE)

Turan Aslan, İbrahim Yılmaz

GEDİKLİ MAH. (2 DELEGE)

Ragıp Durgun, Ali Togay

GÖKÇEÖREN MAH. (2 DELEGE)

M. Ali Kaya, Turgay Kara

HACIHASAN MAH. (2 DELEGE)

Zeynep Pınar, Orhan Atabay

HATİPKÖY MAH. (2 DELEGE)

Mehmet Ali Pekin, İsmail Gün

KARAABDÜLBAKİ MAH. (2 DELEGE)

Osman Atasoy, Mustafa Hilmi Yakut

YASSIBAĞ MAH. (2 DELEGE)

Erol Yılmaz, Sedat Aslan

KURTDERE MAH. (2 DELEGE)

Mustafa Ersoy, Ahmet Çetin

ARIZLI MAH.  (2 DELEGE)

Vahdet Göktürk, Erkan Saltan

SEPETÇİ MAH. (2 DELEGE)

Mehmet Çetin, Mesut Koçar

KULFALLI MAH. (2 DELEGE)

Kadir Üstün, Abdulsamet Karabay

AMBARCI MAH.  (1 DELEGE)

Recep Kocatürk

ARPALIKİHSANİYE MAH. (1 DELEGE)

Orhan Süren

BAĞLICA MAH. (1 DELEGE)

Turgay Yılman

BALÖREN MAH. (1 DELEGE)

Ali Aşık

BAYRAKTAR MAH. (1 DELEGE)

Muharrem Fidan

BİBEROĞLU MAH. (1 DELEGE)

Necdet Kocaman

BÖĞÜRGEN MAH. (1 DELEGE)

Mehmet Aktaş

BULDUK MAH. (1 DELEGE)

Burhan Duran

ÇAĞIRGAN MAH. (1 DELEGE)

Hasan Efe

ÇAVUŞOĞLU MAH. (1 DELEGE)

Mehmet Şahin

ÇUBUKLUBALA MAH. (1 DELEGE)

Mustafa Seymen

DAĞKÖY MAH. (1 DELEGE)

Necmettin Yiş

DÜĞMECİLER MAH. (1 DELEGE)

Nuri Emir

ESELER MAH. (1 DELEGE)

Sadık Savurtaş

FETHİYE MAH. (1 DELEGE)

Murat Gümüş

GÜLBAHÇE KADRİYE MAH. (1 DELEGE)

Ersin Yılmaz

GÜVERCİNLİK MAH. (1 DELEGE)

Sedat Öztürk

HASANCIKLAR MAH. (1 DELEGE)

Lütfü Hayati Yavuz

HAKKANİYE MAH. (1 DELEGE)

Nihat Sarı

KAYNARCA MAH. (1 DELEGE)

Kadir Çorman

KEMALPAŞA MAH. (1 DELEGE)

Çiğdem Akbaş

KISALAR MH. MAH. (1 DELEGE)

Nevzat Okumuş

KOZLUCA MAH. (1 DELEGE)

Şaban Kaya

KULMAHMUT MAH. (1 DELEGE)

Fikret Uğurlu

MECİDİYE MAH. (1 DELEGE)

İdris Derin

NEBİHOCA MAH. (1 DELEGE)

Beytullah Tekerli

ORHANİYE MAH. (1 DELEGE)

Nurettin Akçay

ORTABURUN MAH. (1 DELEGE)

Yüksel Özcan

SAPAKPINAR MAH. (1 DELEGE)

Behçet Yılmaz

SARIŞEYH MAH. (1 DELEGE)

Şener İnce

SEKBANLI MAH. (1 DELEGE)

Salim Sapmaz

SULTANİYE MAH. (1 DELEGE)

Serdar Akarsu

SÜLEYMANİYE MAH. (1 DELEGE)

Nazmi Özdemir

SÜVERLER MAH. (1 DELEGE)

Necmettin Atlı

ŞAHİNLER MAH. (1 DELEGE)

İlhan Demir

YENİCE MAH. (1 DELEGE)

Ercan Sarı

ZEYTİNBURNU MAH. (1 DELEGE)

Cengiz Demir

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑