Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

AK Parti’nin yeni il yönetimi

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, pazartesi günü akşam il binasında 50 kişilik yönetim kurulunu kamuoyuna tanıtmıştı

19 Haziran 2019 Saat: 16:54
AK Parti’nin yeni il yönetimi
AK Parti’nin yeni il yönetimi

İşte AK Parti’nin il yönetimindeki isimlerin özgeçmişleri

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

AK Parti’nin yeni il yönetimi

ERTEKİN AKBULAK-DERİNCE
1975 KarsSarıkamış doğumlu. 1992 yılından beri iş hayatında olan Akbulak, ERG Dizayn isimli şirketin yönetim kurulu başkanı. Evli ve 6 çocuk babası. KocaeliKars İli Derneği’nin de başkanı. Akbulak, 24 Haziran genel seçimlerinde milletvekili aday adayı oldu.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

HALİL GÜNGÖR DOKUZLAR- İZMİT
1974 İzmit doğumlu. Evli ve 4 çocuk babası. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi BreyerState Üniversitesi İş İdaresi ve Yönetimi mezunu. Marmara bölgesinde bakliyat ürünleri dağıtım ve pazarlama işi yapan şirketin ortağı. Çeşitli STK’larda kurucu üyelik ve yönetim kurulu üyeliğinde bulundu. MARSİAD kurucu genel sekreterliği, Balkan Türkleri genel başkan yardımcılığı, Rumeli Türkleri kurucu üyeliği, Makedonya Türkleri kurucu üyeliği, Kocaeli Pomak Derneği başkan yardımcılığı, Kocaeli Aikido Gençlik ve Spor Kulübü derneği başkanlığı, İDEBİR yönetim kurulu üyeliği yaptı. ANAP gençlik kolları üyeliği yapan Dokuzlar, AK Parti’ye geçti.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

NESLİHAN ERATTIR-DARICA
1987 Üsküdar doğumlu. Aslen Karslı olan Erattır, Bulgaristan Sofya İnşaat, Mimarlık ve Jeodezi Üniversitesi (UASG) mimarlık fakültesi meuznu. Yüksek lisansını da aynı üniversitede iç mimarlıkve tasarım üzerine tamamlayan Erattır’ın kendine ait iş yeri var. Erattır’ın partideki ilk resmi görevi il yöneticiliği oldu.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

MURAT ARSLAN-DARICA
1982 Darıca aslen Erzurumlu. Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu. 2009 yılında partisinde gençlik kollarında, ilçe teşkilatı başkanlığında tanıtım medya başkanlığı görevlerinde bulundu. Arslan ayrıca istişare kurulu üyesi ve sandık kurullarının eğitilmesi görevlerini de üstlendi.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

FEVZİ MAHMUT ÇELİK-ÇAYIROVA
1972 yılında Çayırova'da doğdu. Aslen Gümüşhane Kelkitli'dir. İlk ve ortaokulu Çayırova'da, lise eğitimini ise Gebze Anadolu Meslek Lisesi Tıp Elektroniği bölümünde tamamladı. Ön lisansını Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü'nde tamamladı. Halen lisans alanında aynı üniversitenin İşletme Bölümü'nde öğrenimine devam ediyor. 13 yaşında tanıştığı Uzak Doğu sporlarında yurt içinde sayısız başarılara imza attı. 1997 yılında kurduğu sigorta firmasının yöneticiliğini yapan Çelik, aynı zamanda farklı iş alanlarında da aktif durumda olan Fevzi Mahmut Çelik, evli ve 4 çocuk babasıdır.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

MEHMET FATİH İŞLEK-GEBZE
1980 Gebze doğumlu. Evli ve 4 çocuk babası. Atatürk Üniversitesi İlahiyat ön lisana mezunu. Has Parti Gebze kurucu gençlik kolları başkanlığı yapan İşlek, ardından geçtiğimiz dönem AK Parti il yönetim kurulu üyesi oldu. İşlek, bu görevi tekrar elinde tutmayı başardı.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

MUSTAFA KARAKOÇ-KANDIRA
1978 Kandıra doğumlu.İzmit İmam Hatip Lisesi mezunu. Mali müşavir olarak görev yapıyor.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

FAZIL KORKMAZ-DİLOVASI
1954 yılında Gümüşhane Kelkit Sarışeyh doğumlu. 1987 yılından beri Dilovası’nda ikamet ediyor. Siyasi hayatına Refah Partisi’nde başlayan Korkmaz, Gebze ilçe yönetimde görev aldı. Refah Partisi’nden sonra ise Fazilet Partisi’nde görev yaptı. 2004 yılında AK Parti’ye geçen Korkmaz,2017 yılına kadar ilçe yöneticisi olarak çalıştı.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

AHMET SÖNMEZ-İZMİT
1968 Gölcük doğumlu. 1988 İzmit İmam HatipLisesi mezunu. Mısır El Ezher Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tefsir bölümünü bitirdi. Evli 3 çocuk babası olan ticaretle uğraşıyor.Siyasi hayatına Refah Partisi gençlik kolları ile 1994 yılında başladı. Ardından Fazilet Partisi il yöneticiliği, Saadet Partisi il yöneticiliği, Saadet Partisi Kuruçeşme Belediye Başkan adaylığı,Has Parti il başkan yardımcılığı ve son 3 dönemdir Ak Parti yönetim kurulu üyeliği yapıyor.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

MUSTAFA USTA-ÇAYIROVA
1999 yılında siyasete AK Parti Gebze Belediyesi Meclis üyesi olarak adım atan Usta halen Kale Radyatör Fabrikasında Personel Müdürü olarak görev yapıyor. Usta, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Çayırova belediye başkan aday adayı olmuştu.

AK Parti’nin yeni il yönetimi

İLHAN YILDIRIM-DİLOVASI
1974 Iğdır doğumlu. Ticaretle uğraşıyor. Evli 3 çocuk babası. Yıldırım kuruluşundan bu yana yer aldığı Ak Parti’de 3 dönem Dilovası ilçe başkanlığı geçen dönem il disiplin kurulu üyeliği yaptı. Yıldırım son 3 dönemdir il yöneticiliği yapıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑