Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ali Yeşildal'ın görev yeri değişti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ali Yeşildal'ın görev yeri değişti. Yeni sekreter yardımcısı Hasan Aydınlık olurken Yeşildal ise Kent Araştırmaları Merkezi Başkanlığı'na getirildi

17 Eylül 2019 Saat: 08:36
Ali Yeşildalın görev yeri değişti
Ali Yeşildal'ın görev yeri değişti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yaklaşık 2 dönemdir genel sekreter yardımcısı olarak görev yapan, Tahir Büyükakın'ın genel sekreter olduğu dönemde genel sekreter yardımcısı olarak atanan Ali Yeşildal Kent Araştırmaları Merkezi Başkanlığı'na getirildi. Yeşildal'dan boşalan genel sekreter yardımcılığı koltuğuna ise Kocaeli eski Sağlık İl Müdürü Dr. Hasan Aydınlık getirildi. Kent Araştırmaları Merkezi kentsel sorunların tespit edilmesini ve çözüm önerileri geliştirilmesini sağlayan bir kuruluş olarak hizmet veriyor. Ali Yeşildal Kent Araştırmaları Merkezi Başkanlığı'nda spor, kültür, kadın ve gençlik gibi konularda kentsel sorunların tespit edilmesini ve çözüm önerileri geliştirilmesiyle ilgili çalışmaların başında olacak.
HASAN AYDINLIK KİMDİR?
Kocaeli’de 7.5 yıl İl Sağlık Müdürlüğü 2.5 yıl da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yapan, sonrasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Dr. Hasan Aydınlık, daha sonra Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışmaya başladı. Dr. Aydınlık önce Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkan Yardımcılığı, ardından Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığı yapmıştı.


HASAN AYDINLIK

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑