Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Aracı Okulları’nın gururlarına ödül verildi

Kocaeli Kırım Tatar Derneği Onursal Başkanı Vefa İbrahim Aracı ve ailesinin babası merhum Şükrü Aracı adına yaptırdığı Şükrü Aracı Okulları’nın TEOG birinci ve ikincilerine ödül verildi

21 Şubat 2017 Saat: 10:55

Kırım Dernekleri Federasyonu Başkanı ve Kocaeli Kırım Tatar Derneği Onursal Başkanı Vefa İbrahim Aracı, Kocaeli Kırım Tatar Derneği Başkanı ZümranAracı, Koruma Şirketler Grubu Yönetim Kurulu üyesi İnşaat Mühendisi Kemal Aracı ve Avukat Ayşe Aracı'nın babaları Merhum Şükrü Aracı adına yaptırarak Milli Eğitime hediye ettikleri Şükrü Aracı Okulları’nın öğrencilerinden Pınar Balcison TEOG sınavında sorulan 120 sorunun tamamını cevaplayarak Kocaeli ve Türkiye Birincisi olmuştu. Yine Şükrü Aracı Okulları öğrencilerinden Anıl Dinç ve Elif Gülyıldızda 119 soru cevaplayarak aynı sınavda Kocaeli ve Türkiye ikincisi olmuşlardı.
ARACI AİLESİ ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİNİ TAKDİM ETTİ
Başarılı öğrenciler için okul idaresi okul konferans salonunda ödül töreni düzenlediler. Törene Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve Derince Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır'ınyanı sıra Vefa İbrahim Aracı, Kemal Aracı, ZümranAracı ve AYŞE Aracı da törene katılarak başarılı öğrencilere ödüllerini verdiler. Vefa İbrahim Aracı, ayrıca bu üç başarılı öğrencinin yanısıra bu okulda başarılı olacak öğrencilerin başarıları süresince onların eğitim hayatı içinde olacağına kendisi ve arkadaşları adına söz verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑