Kayalıklardan denize atlayan genç boğularak can verdi
Ekipler sivrisineklere karşı çalışmalarını sürdürüyor
MÜSİAD'ın eski başkanı Nuri Tabanlı vefat etti
Benzin ve motorinde zam kesinleşti

Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Aras, ‘İktidarlar gönüllerde kurulur’

Gebze’de bir dizi ziyaretlerde bulunan Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, “Sandıklar sadece iktidarları tespit eder. Ama iktidarlar sandıklarda değil, gönüllerde kurulur” dedi

27 Temmuz 2019 Saat: 16:14
Aras, ‘İktidarlar gönüllerde kurulur’
Aras, ‘İktidarlar gönüllerde kurulur’

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras ile Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri; Gebze Gazeteciler Cemiyeti,Gebze Muhtarlar Derneği, Hizmet-İş Gebze İşçi Temsilciliği ve Gebzespor’a ziyarette bulundular.İlk Ziyaret Gebze Gazeteciler Cemiyeti başkanı Ahmet Oğuz’a yapıldı. İl Başkanı Aras, Ahmet Oğuz’a tekrardan Gebze Gazeteciler Cemiyet’i Başkanı seçildiği için hayırlı olsun dileklerini iletti.Aras, Yeniden Refah Partisi Kocaeli Teşkilatlanmaları hakkında bilgi verdi.
BİR DİZİ ZİYARETLER YAPILDI
Kocaeli’nin 12 ilçesinde teşkilatları kurduklarını, ilçe kongrelerini ve il kongresini yaptıklarını, Genel Merkez büyük kongresinin ekim ayında Ankara’nın en büyük salonunda yapılacağını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ahmet Oğuz, Gebze’nin öneminin büyük olduğunu, bunun bir ispatınında illerin dahil olduğu Gazeteciler Cemiyeti üyeliğine Gebze’ninde kabul edildiğini belirtti. Ardından Gebze Muhtarlar Derneği’ne geçen heyet, burada Dernek Başkan Yardımcısı İrfan Malkoç’u ziyaret etti.
‘GENÇ LİDER; FATİH ERBAKAN’
Ziyaret esnasında Aras; muhtarların halkın sorunlarını ve ihtiyaçlarını en iyi bilen kişiler olduğunu ve buyüzden sıksık muhtarları ziyaret ederek mahallelerin genel yapılarını ortaya çıkaracaklarını belirtti. Aras,“Sandıklar sadece iktidarları tespit eder. Ama iktidarlar sandıklarda değil, gönüllerde kurulur. Bu milleti sevmeyenlerin, millete şucu bucu yaftası yapıştıranların, birleştirici söylemler dururken ayrıştıranların, bu milletin gönlünde asla yeri olamaz. Bu günkü durum bunun ispatıdır. Bu milletin tamamının seveceği genç bir lider ile Fatih Erbakan ile gönüllerdeki iktidar kurulacaktır. Tam bağımsız ve yeniden büyük Türkiye ile yeni bir dünya ancak gönüllerin iktidarı ile kurulabilir” dedi.
‘KAŞIKLA VERİP KEPÇEYLE ALIYOR’
Dernek Başkan Yardımcısı İrfan Malkoç da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, siyaset sahnesine yeni adım atan Yeniden Refah Partisi’nin Gebze’ye, Kocaeli’ye ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi. Aras ve beraberindeki heyet, Muhtarlar Derneği ziyareti ardından Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Sendikası Gebze Belediyesi Temsilcisi Mehmet Avcı’yı ziyaret etti. Burada konuşan Aras, “Hükümet yaptığı zamlarla kaşıkla verip kepçeyle alma geleneğine devam edeceğini bir kez daha ispatlamıştır” dedi. Aras ve ekibi, son olarak Gebzespor’u ziyaret etti. Partilerinin iktidarı döneminde gençlerin spor yapması için ciddi yatırımlar yapılacağını dile getirdi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Aras, ‘İktidarlar gönüllerde kurulur’

Başkan Aras, Gebzespor Kulüp Başkanı Hüseyin Deniz ile bir araya geldi.

Aras, ‘İktidarlar gönüllerde kurulur’

Aras ve beraberindeki heyet, Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Sendikası Gebze Belediyesi Temsilcisi Mehmet Avcı’yı ziyaret etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑