Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Artvinlilerden ortak çalışma kararı

KARBAFED, Doğu Kışla Gençlik Parkı’ndaki sosyal tesislerinde federasyon başkanlarını ağırladı. Başkanlar, Artvinli hemşehrileri için sosyal etkinliklerde ortak hareket etme kararı aldı

18 Temmuz 2019 Saat: 12:41
Artvinlilerden ortak çalışma kararı
Artvinlilerden ortak çalışma kararı

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu(KARBAFED) Başkanı Mikail Kalyoncu, Artvinliler Federasyonu Başkanı Adil Yavuzaslan, Bursa Artvin Dernekler Federasyonu Başkanı Fetanet Yıldırım’ı Doğu Kışlada bulunan sosyal tesislerinde ağırladı. Toplantıda Bursa Artvinliler Derneği Başkanı Mustafa Hallaç, Borçkalılar Derneği Başkanı Mustafa Saraç, Artvin Göçmenleri Derneği Başkanı Halil Aydın, KARBAFED yönetim kurulu üyeleri Musa Özcan, Fuat Ellibeş ve Selçuk Çelebi de hazır bulundu.
ORTAK ÇALIŞMA KARARI
Üç genel başkanın buluştuğu toplantıda güncel konular görüşüldü. Toplantı yaklaşık iki saat sürerken federasyon başkanları federasyonlarının sosyal etkinliklerinde birbirlerini destekleme kararı aldı. Bundan sonra daha sık bir araya gelmeyi de planlayan federasyon başkanları, Kocaeli ve Bursa'da yaşayan Artvinlilerin günlük yaşamlarındaki zorlukların aşılması konusunda ortak çalışacak. Ayşe AYDIN

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Artvinlilerden ortak çalışma kararı

Mikail Kalyoncu, Adil Yavuzaslan, Fetanet Yıldırım, Mustafa Hallaç, Mustafa Saraç, Halil Aydın, Musa Özcan, Fuat Ellibeş ve Selçuk Çelebi ortak çalışma için toplantı yaptı.

Artvinlilerden ortak çalışma kararı

KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu, Artvinliler Federasyonu Başkanı Adil Yavuzaslan, Bursa Artvin Dernekler Federasyonu Başkanı Fetanet Yıldırım birlikte görülüyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑