Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

Aygün, ‘Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız’

Derince Belediye Başkanı Aygün’ün ev sahipliğinde düzenlenen iftar programı ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirdi. Aygün, “Derince’mize, Kocaeli’mize katkı sağlamak için birlikte çalışacak, birlikte başaracağız” dedi

17 Mayıs 2019 Saat: 12:46
Aygün, ‘Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız’
Aygün, ‘Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız’

Kent Meydanı’nda her akşam düzenlenen çayhane etkinlikleri ile Ramazan ayının dolu dolu yaşandığı Derince’de bu kez ilçedeki sivil toplum kuruluşları için bir iftar programı organize edildi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına STK temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, Derince Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, 5 Nolu Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Niyazi Yağız, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri katıldı. Hep birlikte okunan akşam ezanının ardından oruçların açıldığı iftar programı aynı zamanda dernekler arasında birlik ve beraberliğin pekişmesine de vesile oldu. İftar programına katılımlarından dolayı sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine teşekkür eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi.
BAŞKAN AYGÜN’DEN ÖNEMLİ MESAJLAR
STK’ların önemine vurgu yapan Başkan Aygün, “Ramazan ayını ilçemizde en güzel şekilde idrak ederken, bu akşam olduğu gibi böylesi kıymetli kalabalıklarla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Daha önce de ifade ettiğim gibi sivil toplum kuruluşlarımız bizim kültürel mozaiğimiz, zenginliğimiz. Önümüzdeki beş yıllık süreçte derneklerimiz, meslek gruplarımız ve spor kulüplerimiz bizim en önemli yol arkadaşlarımız olacak. Bundan kuşkunuz olmasın; ilçemizin geleceğine hep birlikte yön vereceğiz. Gerek bu tür toplantılarda gerekse çeşitli halk meclislerinde sık sık bir araya gelmeyi arzu ediyoruz. Derince’ye daha iyi hizmet etmek için sizlerin fikir ve önerilerinize ihtiyacımız var. Sizler sivil toplum kuruluşları olarak ülkemizin birleştirici unsurlarısınız. Birlik ve beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olduğu müddetçe aşamayacağımız engel yok. Derince’mize, Kocaeli’mize katkı sağlamak için birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Bu vesileyle bu akşamki gönül soframıza iştirak ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlısıyla Ramazan ayını bitirerek Ramazan Bayramı’na da kavuşmayı nasip etsin” dedi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Aygün, ‘Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız’

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ev sahipliğinde düzenlenen iftar programı ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirdi.

Aygün, ‘Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız’

Başkan Aygün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen programa protokol ve STK temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Aygün, ‘Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız’

Ramazan ayının dolu dolu yaşandığı Derince’de bu kez ilçedeki sivil toplum kuruluşları için bir iftar programı organize edildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑