Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Aygün, ‘Bunların amacı hizmet değil’

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bazı CHP’li meclis üyelerinin kamuoyunu yanlış yönlendirdiğini ifade etti. Aygün, "Bunların amacı hizmet değil" dedi

6 Eylül 2019 Saat: 09:36
Aygün, ‘Bunların amacı hizmet değil’
Aygün, ‘Bunların amacı hizmet değil’

‘TAŞ DUVAR İHALESİ HAZIR’
Başkan Zeki Aygün’ün konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde; “Kentimizde yayın yapan bazı basın yayın organlarında Derince Belediyesi CHP Meclis Üyeleri Nuri Paşa ve Yılmaz Filiz’in aktardığı Derince Çınarlı Mahallesi’nde yolların çöktüğü ve ilgilenen olmadığına yönelik beyanatlar ne yazık ki iyi niyet taşımamaktadır. Söz konusu sıkıntının olduğu nokta Çınarlı Mahallesi Kılavuz Sokak olup bu bölgede en kısa zamanda taş duvar yapımı için çalışmalarımız devam etmektedir. Çöken yola taş duvar yapımı ile ilgili ihale bayram öncesi yapılmış olup, yasal sürecin ardından ilgili kuruluşla sözleşme imzalanmıştır.”
‘İYİ NİYETLİ DEĞİLLER’
“Sıkıntı yaşanan bölgedeki vatandaşlarımıza ve haberde adı geçen CHP meclis üyelerine konuyla alakalı gerekli teknik bilgiler verilmiştir. Buna rağmen amaçları hizmet etmek değil şov yapmak olan sayın meclis üyeleri halkımızı ve kamuoyunu yanlış yönlendirmişlerdir. Sayın meclis üyelerinin belediyemizin yaşanan sıkıntıyla ilgilenmediğine yönelik söylemleri doğruluktan ve iyi niyetten uzak bir yaklaşımdır”
‘HALKIMIZI KANDIRMAYIN’
“Mensubu oldukları partinin siyasi politikalarına yakışır bir tavırla amaçlarının hizmet olmadığını ortaya koymuşlardır. CHP’li meclis üyelerine tavsiyem ilçemizin yararına olacak işlerin içinde olsunlar. Öneri ve görüşlerini basın üzerinden değil de meclis çatısı altında veya 7/24 bizlere ulaşarak dile getirebilirler. Halkımızı kandırmaya yönelik bu tarz işlere tevessül etmesinler. Belediyemiz ilgili birimleri aracılığıyla konuyla yakından ilgilenmekte olup, ihalenin yasal süreci içerisinde bu sorun giderilecektir”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑