Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Aygün’den tarımsal kalkınmaya destek

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, "Ata Tohumu Projesi" kapsamında sempozyum vermek üzere kentimize gelen Milletvekilleri Av. M. Belma Satır, Ceyda Bölünmez Çankırı ve sosyal girişimci Ebru Baybara Demir’i makamında konuk etti

14 Eylül 2019 Saat: 17:04
Aygün’den tarımsal kalkınmaya destek
Aygün’den tarımsal kalkınmaya destek

SANDIKTAN TOPRAĞA, ATA TOHUM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan "Ata Tohumu Projesi" kapsamında, kentimizde çok önemli bir sempozyum gerçekleşti. Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen “Sandıktan Toprağa, Ata Tohum” temalı organizasyon öncesi sempozyuma konuşmacı olarak katılan isimler Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün konuğu oldu. Aygün’ün makamında gerçekleşen görüşmeye AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Av. M. Belma Satır, İzmir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Ceyda Bölünmez Çankırı ile Mardinli şef ve sosyal girişimci Ebru Baybara Demir iştirak etti.
ASPİR EKİMİ VE ASPİR YAĞI ÜRETİM TESİSİ
Konuklarına ziyaretleri için teşekkür eden Aygün, Ata Tohumu Projesinin önemine vurgu yaparak tarımsal kalkınmaya yönelik faaliyetleri desteklediklerini vurguladı. Kendilerinin de Derince’nin köylerinde tarımsal kalkınma hamlesini başlattıklarını belirten Aygün, “Seçim döneminde söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçirirken tarım ve istihdamı ön plana aldık. Aspir ekimi ve aspir yağı üretim tesisi ile köylerimizde tarımsal kalkınma hamlemizi başlattık” dedi. Konuk Milletvekilleri Av. M. Belma Satır, Ceyda Bölünmez Çankırı ve sosyal girişimci Ebru Baybara Demir de Aygün’e gerek TBMM çatısı altında gerekse belediye başkanı olarak sunduğu hizmetler dolayısıyla teşekkür ettiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑