Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Aygün, Erzurumlular’ın konuğu oldu

Kocaeli Erzurumlular Derneği’ne konuk olan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “İlçemizdeki düzenlemeleri hayata geçirirken STK’larımızın görüşlerine önem veriyoruz. İstişare kültürü bizim için çok önemli” dedi

6 Eylül 2019 Saat: 12:37
Aygün, Erzurumlular’ın konuğu oldu
Aygün, Erzurumlular’ın konuğu oldu

Derince’deki sivil toplum kuruluşları ile istişareye önem veren ve her fırsatta dernek ziyaretlerinde bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu kez Kocaeli Erzurumlular Derneği’ne konuk oldu. İbni Sina Mahallesi’nde yer alan Kocaeli Erzurumlular Derneği’ni ziyaret eden Başkan Aygün, burada Dernek Başkanı Avni Gözütok, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerinin misafiri oldu. Ziyarette Başkan Aygün’e Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, Belediye Meclis Üyeleri İsmail Küçük, Mustafa Morgül ve AK Parti İlçe Yöneticisi Köksal Güler de eşlik etti.
GÖZÜTOK’TAN AYGÜN’E TEŞEKKÜR
Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok ve dernek temsilcilerine yakın ilgilerinden dolayı teşekkür eden Başkan Aygün, “İlçemizin daha da güzelleşmesine katkı sağlayan derneklerimiz ile istişarelerimize devam ediyoruz. Bu vesileyle bu akşam bizlere gönül kapılarını açan Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanımız Avni Gözütok, yönetim kurulu üyeleri ve Erzurumlu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok da Derince’ye sunduğu hizmetler ve STK’lara olan katkıları dolayısıyla Başkan Aygün’e teşekkür etti.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Aygün, Erzurumlular’ın konuğu oldu

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “İlçemizdeki düzenlemeleri hayata geçirirken STK’larımızın görüşlerine önem veriyoruz” dedi.

Aygün, Erzurumlular’ın konuğu oldu

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Erzurumlular Derneği’ne konuk oldu.

Aygün, Erzurumlular’ın konuğu oldu

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok’a ay yıldız bayrağımız işlemeli tablo hediye etti.

Aygün, Erzurumlular’ın konuğu oldu

Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok, STK’lara olan katkıları dolayısıyla Başkan Aygün’e teşekkür etti.

Aygün, Erzurumlular’ın konuğu oldu

İbni Sina Mahallesi’nde yer alan Kocaeli Erzurumlular Derneği’ni ziyaret eden Başkan Aygün, burada Dernek Başkanı Avni Gözütok, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerinin misafiri oldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑