Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Eğitim
  • Ulaşım
  • İşsizlik
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Baki, Körfez esnafını dinledi

Demokrat Parti (DP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Körfez’i esnafını ziyaret ederek hem taleplerini dinledi hem bol kazanç diledi

6 Mart 2019 Saat: 12:02
Baki, Körfez esnafını dinledi
Baki, Körfez esnafını dinledi

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Körfez Belediyesi esnafını ziyaret ederek hem taleplerini dinledi hem bol kazanç diledi. Sürpriz bir şekilde yapılan ziyarette Körfez Belediye Başkan adayı Hülya Uluzman, İlçe Başkanı Cemil Çoruh, Mahir Akar, Meclis üye adayı Tugay Polat, Selami Karabulut, Erol Kahvecioğlu, Cumali Korucu ve partililer eşlik etti.

‘BİZ DOLMUŞTAYDIK’

Samimi sohbetlerin yapıldığı ziyarette Baki, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Eski belediye başkanlarının halkı unutmasından yakınan esnafa cevap veren Baki, “1 Nisan’dan sonra vaat verip kaybolan başkanlardan olmayacağım. Bizim ittifakımız halk ile yapıldı. Görevi biten bazı başkanlar emeklilikte otobüse bineceğini söylüyor. 15 yıl boyunca lüks arabalara bin, sonra toplu taşımadan söz et. Biz dolmuşa gelmeyiz kardeşim biz hep dolmuştaydık ve dolmuşta olmaya devam edeceğiz” dedi.

‘HİZMET İÇİN GELİYORUZ’

Önceden randevu almadan ve seçmeden sıra ile tüm esnafları ziyareti eden Baki, “AKP her zaman Körfez ilçede oy ortalamasının üstünde oy almıştır fakat bunun karşılığı hizmeti alamamıştır. Körfez ilçe bu kente en çok geliri veren ilçelerden biridir. Dolayısı ile Körfez ilçeyi hizmete boğacağız.” ifadelerinde bulundu.

“BİZİM TABANIMIZ GERÇEK VATANSEVERLER”

Baki, “Şu an bizimle gezen, vatandaşın sıkıntısını dinleyen tüm partililerimizin hepsi gerçek vatanseverdir. Çünkü bu işin sonunda rant değil vatan olduğunu gayet iyi biliyoruz. Siyaset, bir rant kapısı değil sivil toplum hareketidir. İleride başkan olursam söz veriyorum belediye binasının önüne camdan kulübe yaptıracağım. Tüm ihaleler onun içinde olacak, muhalif partilerin temsilcileri de ihale komitesinde olacak” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑