Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Baro’da 81. yıl coşkusu

Kocaeli Barosu’nun 81. yılı Tryp By Wyndham Otel'de düzenlenen balo ile kutlandı. Baloya Vali Hüseyin Aksoy eşiyle katılırken, hukuk dünyasından çok sayıda isim yer aldı

16 Kasım 2019 Saat: 15:25
Baro’da 81. yıl coşkusu
Baro’da 81. yıl coşkusu

Kocaeli Barosu’nun kuruluşunun 81. yıldönümü münasebetiyle Tryp By Wyndham Otel'de balo düzenlendi. Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir ve yönetiminin ev sahipliği yaptığı baloya Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, Sakarya Baro Başkanı Av. Abdürrahim Burak ile hakimler, savcılar ve avukatlar katıldı. Program Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir’in açılış konuşması ile başladı.
‘GÖREVİ TİTİZLİKLE YAPIYOR’
Vali Hüseyin Aksoy ise “Barolar en temel hak olan savunma hakkını yerine getiren avukatlarımızın bir araya gelerek oluşturduğu meslek kuruluşları ve kurulduğu günden itibaren ülkemizde önemli görevler yürüten kurumlarımızdan birisidir. Kocaeli Barosu da kurulduğu günden itibaren savunma hakkı kutsallığının amacına ulaşması noktasında üstüne düşen görevi büyük bir titizlikle yapmaya çalışan barolarımızdan birisidir.
81. YILDÖNÜMÜ ANISINA PASTA
Bu özel ve anlamlı günde yaşamını kaybetmiş olan bütün baro üyelerimizi rahmetle anıyorum. Mevcut baromuza üye olan avukatlarımıza da çalışma yaşamında başarılar diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum” dedi. Konuşmaların ardından program Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy ve protokol üyelerinin Kocaeli Barosu’nun kuruluşunun 81. yıldönümü anısına pasta kesimi ile sona erdi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Baro’da 81. yıl coşkusu

Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir ve yönetiminin ev sahipliği yaptığı baloya Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, Sakarya Baro Başkanı Av. Abdürrahim Burak ve davetliler katıldı.

Baro’da 81. yıl coşkusu

Vali Hüseyin Aksoy, Kocaeli Barosu’nunsavunma hakkı kutsallığının amacına ulaşması noktasında üstüne düşen görevi büyük bir titizlikle yapmaya çalıştığını belirtti.

Baro’da 81. yıl coşkusu

Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir, Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy ve davetlilerle birlikte 81. yıl pastasını kesti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑