Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Eğitim
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

Mezun olduktan sonra stajlarını başarıyla tamamlayan 7 avukat, Kocaeli Barosu Avukat Umut Gümüş Eğitim Salonu’nda düzenlenen törenle ruhsatnamelerini aldı

7 Şubat 2019 Saat: 11:07
Baro’ya 7 yeni üye katıldı
Baro’ya 7 yeni üye katıldı

Ayşe AYDIN - Kocaeli Barosu’na 7 genç avukat daha katıldı. Stajlarını tamamlayan Ozan Doğan, Hasan Ali Yıldırım, Fatıma Öğün, Elif Yardımcı, Aytaç Demiray, Şeyma Nur Yücel, Tuna Kırankaya ruhsatnamesini alarak mesleğe adım attı. 7 yeni isimle beraber Kocaeli Barosu’nun üye sayısı da bin 717 oldu. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Avukat Umut Gümüş Eğitim Salonu’ndaki törene Baro Başkanı Avukat Bahar Gültekin Candemir, bir önceki dönem Baro Başkanı Sertif Gökçe, Başsavcı Vekili Erdal Yücel, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, yönetim kurulu üyeleri, genç avukatların meslektaşları ve aileleri katıldı. Törende konuşan Kocaeli Baro Başkanı Avukat Bahar Gültekin Candemir, “Avukatlık mesleğine ilk adımlarını atacak meslektaşlarımızı yetiştiren siz değerli ailelere de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Baromuz her geçen gün genç avukatlarla büyüyor ve gelişiyor” ifadelerine yer verdi.

‘DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ’

Sözlerini sürdüren Başkan Candemir, “Avukatlar tarih boyunca adaletsizliklerle savaşan insanlardır. Avukatlar demokrasinin ve temel hakların da savunucularıdır.  Son yıllarda ülkemizde yaşanan olaylar hukukun su ve hava kadar hayati öneme sahip olduğu ortaya koymuştur. Bizler yaşanan tüm vahim olaylara karşı baroların daha büyük ve güçlü şekilde hareket etmeleri gerektiğini düşünüyoruz. Bu anlamda adalet için, hukukun üstünlüğü için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün itibariyle aramıza katılan genç meslektaşlarımızla da birlikte daha güçlü olacağız” diye konuştu.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

1993 yılı Elazığ doğumlu, İstanbul TicaretÜniversitesi mezunu genç avukat Şeyma Nur Yücel’ cübbesini Av. Abdullah Eryarsoy- Sertif Gökçe giydirdi.

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

1996 yılı İzmit doğumlu, MarmaraÜniversitesi mezunu genç avukat Elif Yardımcı’ya cübbesini Av. Ömer Burak Barış giydirdi.

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

1994 yılı Erzurum doğumlu, SakaryaÜniversitesi mezunu genç avukat Hasan Ali Yıldırım’acübbesini Av. Doğan Bekiroğlu giydirdi.

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

1994 yılı Uşak doğumlu, Ankara Üniversitesi mezunu genç avukat Ozan Doğan’a cübbesini Av. Mehmet Gül giydirdi. 

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

Törende Baro Başkanı Avukat Bahar Gültekin Candemir’in yanı sıra eski Baro Başkanı Sertif Gökçe, yönetim kurulu üyeleri, genç avukatların meslektaşları ve aileleri katılım gösterdi. 

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

1986 yılı İzmit doğumlu, Yakın Doğu Üniversitesi mezunu genç avukat Tuba Kırankaya’ya cübbesini Av. Öznur Fırat Sağır giydirdi.

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

1993 yılı İstanbul doğumlu, İstanbul Üniversitesi mezunu genç avukat Fatıma Öğün’e cübbesini Av. Özgür Devran Üneşi giydirdi.

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

Genç avukatlar ruhsatnamelerini Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir’in elinden aldı. 

Baro’ya 7 yeni üye katıldı

1994 yılı İzmit doğumlu, Akdeniz Üniversitesi mezunu genç avukat Aytaç Demiray’ cübbesini Av. İsmail Çömlekçioğlu giydirdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑