Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Röportaj

Başkan gazetemizi davet etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, dün (pazartesi) gazetemizi ziyaret ederek perşembe günü Antikkapı’da düzenleyeceği hizmet külliyatını açıklama programına davet etti

12 Mart 2019 Saat: 11:41
Başkan gazetemizi davet etti
Başkan gazetemizi davet etti

Merve YUSUF - Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, dün (pazartesi) gazetemizi ziyaret etti. Karaosmanoğlu’na Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Ömer Polat da eşlik etti. Karaosmanoğlu ve Polat’ı Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz, Genel Yayın Yönetmeni Sadun Çetin, Yazı İşleri Müdürü Özkan Yılmaz ve Köşe Yazarı Nurettin Kolaylı karşıladı.
KİTAPEVİNE UĞRADI
Karaosmanoğlu ziyaret öncesi İnönü Caddesi’nde yeni açılan İşler Kitapevi’ni de ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kitapevi işletmecileri ile bir süre sohbet eden Karaosmanoğlu, dükkanda ne tür kitaplar olduğuna dair bilgi edindi.
HİZMET KÜLLİYATINI AÇIKLAYACAK
Daha sonra gazetemize geçen Karaosmanoğlu, burada; perşembe günü yapacağı yemek hakkında davette bulundu. Karaosmanoğlu, perşembe günü saat 18.30’da Antikkapı’da hizmet külliyatını açıklayacak ve veda edecek. Karaosmanoğlu, ziyaretinde anılarından da bahsederek göreve ilk geldiği zamanlardan bahsederek belediye binasına işçilerle birlikte harç döktüğünü ve çizmelerle çalıştığını söyledi.
‘DÜNYANIN YATIRIMINI YAPTIK’
Karaosmanoğlu, “Şehrin her yerine dünyanın yatırımını yaptık. Kandıra'dan Dilovası'na kadar pekçok yatırım söz konusu. Özellikle Dilovası'na çok sayıda kavşak yaptık. Eski halinden eser yok. Kandıra'nın da bütün köylerine aynı hizmeti yaptık. Özellikle sahiller çok iyi. Şimdi Kandıra’nın birçok köyünde doğalgaz var” dedi.
‘KÖYLERE DÜZENLİ ULAŞIM SAĞLARSAK…’
Karaosmanoğlu Kandıra’ya giden araçların yoğun ilgi gördüğünü söylerken, seferlerin de isteğe ve yoğunluğa göre artırıldığının altını çizdi. Karaosmanoğlu,“Köylere düzenli ulaşım sağlarsak köylerimizde nüfus 5 yılda 5 kat artar. Herkes köyüne dönmek ister ama herkesin de arabası yok. O yüzden seferleri artırmak lazım” diye konuştu.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Başkan gazetemizi davet etti

Soldan sağa; Meltem Ergen, Sadun Çetin, İbrahim Karaosmanoğlu, Nurettin Kolaylı, Nurten Erden, Ali Sami Sağsöz, Seda Yıldız, Ömer Polat, Özkan Yılmaz ve Mihriban Dağ…

Başkan gazetemizi davet etti

Başkan Karaosmanoğlu ziyaretinde hem Antikkapı’da düzenleyeceği yemeğe davette bulundu, hem de gazetemiz temsilcileri ile sohbet etti.

Başkan gazetemizi davet etti

Başkan Karaosmanoğlu Radyo Çağdaş'ta; Soldan sağa; radyo programcısı Berna Uytun, Ali Sami Sağsöz, İbrahim Karaosmanoğlu ve Ömer Polat

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑