Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Başkan Hürriyet’in önemli misafirleri

Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Adalet Komisyon Başkanı Muhittin Paça, KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ve CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hürriyet’i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi

9 Mayıs 2019 Saat: 13:11
Başkan Hürriyet’in önemli misafirleri
Başkan Hürriyet’in önemli misafirleri

CUMHURİYET BAŞSAVCISINDAN ZİYARET
Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Adalet Komisyon Başkanı Muhittin Paça, Cumhuriyet Başsavcı vekilleri Erdal Yücel ve Hasan Gündüz de İzmit Belediye Başkanını ziyaret edip hayırlı olsun dileğinde bulundular.
TBMM’DEN MESAİ ARKADAŞI
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret ederek tebrik edip hayırlı olsun dileğinde bulundu. Başkan Hürriyet, TBMM çatısı altında görev yaptığı mesai arkadaşının ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek Çakırözer’e teşekkür etti.
BAŞHEKİM ANTÜRK VE ESKİ ALİKAHYA BELEDİYE BAŞKANLARI
KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile Özge Keçeci, Belediyelerin birleşmesiyle kapatılan İzmit Alikahya Belediyesi Başkanları İhsan Sarıca, İskender Ateş, Sabri Gökbudakda Başkan Hürriyet’i ziyaret edenler arasındaydı.
TEŞEKKÜR PLAKETİ
Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü kurucu başkanı Lokman İlhan ve Fatih Işık, İzmit Belediye Başkanını ziyaret ederek hem görevinde başarı dileğinde bulundular hem de üniversite öğrenciler için düzenlenen FaceToFest etkinliğine desteği için plaket vererek teşekkür ettiler.
‘HERKESİN BAŞKANIYIM’
Konuklarıyla yakından ilgilenen, güzel dilek ve temennileri için teşekkür eden Hürriyet “ 31 Mart’ta halkımızın teveccühü ile bu göreve seçildim. Göreve başladığım ilk günden itibaren, güzel dilekleri için ziyaretimize gelen, sevincimizi paylaşan tüm vatandaşlarımıza, tüm kurum ve kuruluşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğim gibi ben herkesin belediye başkanıyım, şehrimize, tüm vatandaşlarımıza hiçbir yarım yapmaksızın hizmetlerin en güzelin yapmak için var gücümle çalışacağım “ şeklinde konuştu.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Başkan Hürriyet’in önemli misafirleri

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Adalet Komisyon Başkanı Muhittin Paça, Cumhuriyet Başsavcı vekilleri Erdal Yücel ve Hasan Gündüz de İzmit Belediye Başkanını ziyaret ettiler.

Başkan Hürriyet’in önemli misafirleri

Başkan Hürriyet, hayırlın olsun ziyaretine gelen KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile Özge Keçeci’ye teşekkür etti.

Başkan Hürriyet’in önemli misafirleri

Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü kurucu başkanı Lokman İlhan ve Fatih Işık, İzmit Belediye Başkanını ziyaret ederek etkinliğe verdiği destek için teşekkür plaketi verdiler.

Başkan Hürriyet’in önemli misafirleri

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret ederek tebrik edip hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Başkan Hürriyet’in önemli misafirleri

Belediyelerin birleşmesiyle kapatılan İzmit Alikahya Belediyesi Başkanları İhsan Sarıca, İskender Ateş, Sabri Gökbudak da Başkan Hürriyet’i ziyaret edenler arasındaydı. Ziyarette belediye meclis üyesi Necat Çakır da yer aldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑