Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Başkan'a sosyal medyadan destek yağdı

Dünkü basın toplantısında “İsterseniz topunuz gelin, ben tek siz hepiniz, hodri meydan” diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a sosyal medyada destek mesajları yağdı

20 Kasım 2019 Saat: 10:10
Başkana sosyal medyadan destek yağdı
Başkan'a sosyal medyadan destek yağdı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın dün (salı) Antikkapı Restoran’da bir basın toplantısı düzenleyerek, son dönemlerde muhalefetin yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Başkan Büyükakın, bu toplantıda yaptığı konuşmada “İsterseniz topunuz gelin, ben tek siz hepiniz, hodri meydan” dedi. Büyükakın'ın bu açıklamalarının ardından AK Partililer ve belediye başkanları sosyal medyada Büyükakın için destek mesajları atmaya başladı. Sosyal medyada Büyükakın için çok sayıda “Asla yalnız yürümeyeceksin” mesajları atıldı. İşte belediye başkanlarının sosyal medyada attığı o mesajlar:


Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın #Başiskele olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksiniz Başkanım...”


Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman: “Ben iki... - Bu şehir ve biz seni asla yalnız bırakmayız başkanım...”


Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer: “Asla yalnız değilsiniz. #Gölcük her zaman ve her koşulda yanınızdadır.”


Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın #Karamürsel olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksiniz Başkanım...”


Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt: “Asla yalnız değilsiniz. #Körfez her zaman ve her koşulda yanınızdadır...”


Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan: “Asla yalnız değilsiniz. Kandıra her zaman ve her koşulda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr Tahir Büyükakın'ın yanındadır...”


Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyüköz: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr Tahir Büyükakın'ın #Gebze olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksin başkanım...”


Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın #Dilovası olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksiniz Başkanım...”


Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın’ın açıklamalarının sonuna kadar arkasındayız. Sayın Başkanımızın “Ben Tek Siz Hepiniz” söylemine ise şunları belirtmek isterim ki; Tüm #Darıca olarak yanınızdayız. Asla yalnız değilsiniz...”


Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. @tahirbuyukakin'ın #Çayırova olarak sonuna kadar yanındayız. Asla yalnız yürümeyeceksiniz Başkanım...”


Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün:Derince olarak sonuna kadar Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr Tahir Büyükakın'ın yanındayız.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑