Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

Başkanlardan bayram mesajları

İlçe belediye başkanları, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajları yayımladı

16 Haziran 2018 Saat: 15:31
Başkanlardan bayram mesajları
Başkanlardan bayram mesajları

BULUT, ‘MANEVİ ZENGİNLİK’
Bayramlarımız, bizlerin millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, toplumumuzun en büyük manevi zenginlik kaynakları arasında yer almaktadır. Bizleri birbirimize daha sıkı bir şekilde bağlayan Ramazan ayını tüm manevi güzelliği ile geride bırakırken, Ramazan Bayramı’na kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde kutlayacağımız Ramazan Bayramı’nın başta Derinceli hemşerilerimiz olmak üzere, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut
*** *** ***
TOLTAR, ‘MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ’
Ramazan ayının barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle idrak etmenin huzuruyla mübarek bir bayram gününe daha kavuşmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin fazlasıyla uygulanıp sergilendiği ve toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, toplumsal hayatın vazgeçilmez bir unsurudur. Toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği barış, huzur, kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Hemşerilerimizin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyorum.
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar
*** *** ***
ÜZÜLMEZ, ‘BAYRAMA KAVUŞTUK’
Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; millet olarak sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk. Dünyanın pek çok yerinde Müslümanlar, bu bayrama da boynu bükük, gözleri yaşlı şekilde giriyor. Irak, Suriye, Filistin, Yemen, Mısır, Libya ve Somali başta olmak üzere, tüm İslam coğrafyasında ki kardeşlerimizin içindebulunduğu durum, bizleri de derinden etkiliyor, sevincimizi gölgeliyor. Bu mübarek günler, kardeşlerimizin kurtuluşuna; tüm insanlığın huzur ve güven içinde geleceğe umutla bakabilmesine vesile olur.
Üzül- Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez
*** *** ***
BARAN, ‘MANEVİ BİR HUZUR’
Bizleri birbirimize daha çok yakınlaştıran, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma duygularımızı arttıran, dostluk, kardeşlik ve sevgi bağlarımızı güçlendiren bir Ramazan ayını daha manevi bir huzur içinde geride bırakmanın, Mübarek Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluk ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Körfezli vatandaşlarımın, Kocaelililerin, Türkiye’nin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı`nı kutlar, bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz hem İslam alemi hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran
*** *** ***
KÖKEN, ‘BİRLİK VE PAYLAŞIM’
Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız” dedi. Köken, “Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.
Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑