Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

Son Başbakan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen '2023 AK Genç' üye katılım programı kapsamında ilimize geldi. Yıldırım'ın ilk durağı AK Parti İl Başkanlığı oldu

11 Ocak 2020 Saat: 19:00
Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu
Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

TBMM eski Başkanı, son Başbakan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen '2023 AK Genç' üye katılım programı kapsamında ilimize geldi. Yıldırım'ın Kocaeli ziyaretlerinde ilk durağı AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı oldu. Yıldırım'ı AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti Milletvekilleri, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl eski Başkanı Şemsettin Ceyhan, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, il yönetimi ve partililer karşıladı. Saat 17.00’de parti binasına gelmesi beklenen Yıldırım, yaklaşık bir saatlik bir gecikme ile Kocaeli'ye geldi. Partililer soğuk havaya rağmen Yıldırım’ın gelmesini parti önünde bekledi. Yıldırım’ın gelmesi sonrasında ise partililer coşkulu bir şekilde alkışladı.
'HER SEÇİMDE SANDIĞA YANSIMIŞTIR'
Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Bugün bizim için güzel ve özel bir gün. 2023 yeni gencimiz partimize üye olacak. Bu özel günümüzde değerli başbakanımızın bizleri yalnız bırakmaması bizim için bir onurdur. Partimizde kuruluşundan bu yana görev aldığı tüm yerlerde başarıyla görevini icra etmiş olan sayın başbakanımıza teşekkür ediyorum. Devraldığımız bayrağı 24 Mayıs’tan itibaren tüm parti kademelerimizle bayrağı daha üst seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz. Bu her seçimde sandığa yansımıştır. Her seçimde Kocaeli 3-5 puan fazla alarak çalışmalarını tüm Türkiye’ye göstermiştir. Bu duygularla bir kez daha sayın başbakanımıza hoş geldiniz diyorum” dedi.
'GÖLCÜK’TE BAŞARILI İŞLER YAPTI'
Ardından konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, “Az önce de söylendiği gibi birazdan gençlerle buluşacağız. Kocaeli gençliği denince akan sular durur. Tüm gençlik teşkilatlarını ateşleyen bir teşkilatımızın bugün 2023’e giderken 2023 yeni gencin AK Parti ailesine katılması vesilesiyle bir tören düzenlendi. Orada dertleşeceğiz, hasret gidereceğiz. Bu vesileyle sizlerle il başkanlığımızda kısa bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Mehmet başkan Gölcük’te çok başarılı işler yaptı. Şimdi de 2023 yolunda bu başarısını katlayacaktır. Her ne kadar soyadı Ellibeş olsa da, 2023 yılında 65’e ulaşacaktır” diye konuştu.
TAHİR BÜYÜKAKIN'A BAŞARILAR DİLEDİ
“Kocaeli’de memleketin her köşesinden insanımız var” diyen Yıldırım, “Türkiye’nin büyümesine katkı sağlayan bir şehrimiz. Türkiye’nin ihracatının, ticaretinin kalbinin attığı bir şehrimiz. Dolayısıyla bu şehrin hem siyasette hem de ekonomi de önemli olan rolü devam etmiştir ve hep devam edecektir. Çok hızlı bir 3 seneyi geride bıraktık. İbrahim başkanımız çok iyi hizmetler bıraktı. O da bayrağı Tahir başkanımıza bıraktı. Ona da başarılar diliyoruz. İnşallah Türkiye’yi yeni ufuklara taşıyacak kadrolar oluşturacak ve Türkiye’yi yukarılara taşıyacağız. Kongre sürecinin de güzel geçeceğine inanıyorum” şeklinde konuşmasını sürdürdü.
'ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE AK PARTİ KADROLARI'
Yıldırım konuşmasının sonunda, “Bugün başkanımız görevi aldıktan sonra ilk ziyaretimiz oldu. Kongre sürecimizin hem ülkemize hem de Kocaeli’ye hayırlı olmasını diliyorum. Bakıyoruz yerel seçimlerden sonra bazılarının ayakları yerden kesildi. Şunu herkes bilsin ki bu ülkenin AK Parti kadrolarına ihtiyacı bugün dünden daha fazla vardır. Ülkeyi 100 yıllık cumhuriyeti, 100 yıllık çınarı daha da güçlendirecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yine AK Parti kadroları olacaktır. Koceli teşkilatımızda bugüne kadar sürdürdüğü misyonun yine devam ettirecektir. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi. Kerim ÇELİK


HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

Yıldırım, AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaretinin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne geçti.

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

Tahir Büyükakın ve İbrahim Karaosmanoğlu, il binasındaki programda bir araya gelerek sohbet etti.

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık da, il binasındaki programa katılan isimler arasında yer aldı.

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

AK Partililer, son başbakan Binali Yıldırım'ı parti binası önünde bekledi.

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de Yıldırım'ı karşılayanlar arasındaydı.

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Yıldırım'ı çiçeklerle karşıladı.

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

Yıldırım, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen '2023 AK Genç' üye katılım programı kapsamında ilimize geldi. Yıldırım'ın ilk durağı AK Parti İl Başkanlığı oldu.

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

AK Parti İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen programa partililer ilgi gösterdi.

Binali Yıldırım’ın ilk durağı il binası oldu

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Yıldırım'a hediye takdim etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑