Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Biz Kandırayız’ korosu büyüledi

Biz Kandırayız sosyal medya platformunda buluşan Kandıralılar, Şef Şahin Ecevit yönetiminde kurdukları Türk Sanat Müziği korosu 3 aylık çalışma sonunda Otel Asya’da şahane bir konser verdi

20 Şubat 2019 Saat: 11:40
‘Biz Kandırayız’ korosu büyüledi
‘Biz Kandırayız’ korosu büyüledi

Tamamı Kandıralı ve amatör seslerden oluşan koronun şarkıları davetliler tarafından çok beğenildi. Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Mehmet Bayrak, İzmit Mal Müdürü Ömer Engin ve Gölcük Halk Bankası Müdürü Mehtap Memiş ile koro üyelerinin ailelerinin davetli olduğu yemekli eğlenceye 100 kişi katıldı.
SAZLAR VE EROL KÖSE
Gecenin saz sanatçıları; Kanun: Erman Gürses, Ud: Utku Ergil ve Engin Ecevit, Keman: Yiğit Çağlayan, Ritm Saz: Altuğ Yılmazer ve Aygün Aynagöz’ün eşlik ettiği koro sırasıyla Suzinak, Hicazkar, Acemkurdi ve Hicaz makamında 14 şarkıyı değme sanatçılardan aşağı kalmayacak ustalıkla seslendirdiler. Davetliler arasında bulunan İzmit Belediye eski Başkanı Erol Köse hemşerileriyle gurur duyduğunu belirtip seslendirdiği bir şarkıyla geceye renk kattı.
AYGÜN AYNAGÖZ VE ŞAHİN ECEVİT’İN HEDEFİ
Konserden sonra koro adına konuşan Kandıra Lisesi Mezunları Derneği Başkanı ve platform öncüsü Aygün Aynagöz ve Şef Şahin Ecevit koro çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceklerini ve gerek katılımcı gerekse izleyici bakımından daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediklerini dile getirdiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑