Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’

AK Parti Çayırova’da Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi için düzenlenen aday tanıtım toplantısı, adeta miting havasında geçti. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Büyükakın, “Kocaeli’de 13’te 13 yaparak seçimden zaferle ayrılacağız” dedi

28 Ocak 2019 Saat: 14:51
Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’
Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi için düzenlenen aday tanıtım toplantısı, Çayırova Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya; AK Parti Milletvekilleri Emine Zeybek ve Cemil Yaman, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları, il yöneticileri, STK yöneticileri ve çok sayıda Çayırovalı katıldı. Miting havasında geçen tanıtım toplantısında konuşan Büyükakın, “AK Parti Belediyeciliği, yüzlerce projeye imza attı. Çünkü Kocaeli’de güçlü bir büyükşehir belediyesi modeline geçildi. Bu modelin mimarı Recep Tayyip Erdoğan’dır” ifadelerine yer verdi.

KARAHAN, ‘ÇOK DAHA İYİ HİZMETLER’

Toplantının açılışında konuşan Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, “Çayırova, AK Parti ile parlayan bir yıldız haline geldi. Dün olduğu gibi bugün de et ve tırnak gibi olacağız ve sandıktan zaferle ayrılacağız” dedi. Belediye Başkanı Şevki Demirci de “Seçim süreci boyunca Bünyamin kardeşimin yanında olacağım. Tahir Bey de pek çok projede imzası olan gizli bir kahramandır. Allah’ın izniyle gelecek çok daha iyi hizmetler yapılacak” diye konuştu.

KARAOSMANOĞLU, ‘AK PARTİ HİZMET DEMEK’

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da, ‘önce haktan sonra halktan gücünü alan bu hareket devam edecektir’ diyerek başladığı konuşmasında, “İlçelerimizin ihtiyaçlarına göre bereketli hizmetler yaptık, bu hizmetler artarak devam edecektir” dedi. Devamında konuşan Karaosmanoğlu, “Türk milleti belediyeciliğin ne olduğunu Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendi. 2004 yılından beri Kocaeli her köşesinde belediyeciliği hizmeti görmüştür. Önümüzdeki dönemde Çayırova’da da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde de çok daha güzel hizmetler göreceğimize eminim” şeklinde konuştu. AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy da belediye başkan adayı Bünyamin Çiftçi’ye başarılar dileyerek, önümüzdeki seçimlerde Kocaeli’nde büyük bir başarıya imza atacaklarını kaydetti.

ÇİFTÇİ, ‘HALKIN ÖNCELİKLERİNİ BİLİYORUZ’

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi de “Bizim milletimiz kendisine hizmet edene her zaman destek verir” diyerek başladığı sözlerine, “Çünkü sizler bu hizmetleri hak ediyorsunuz. AK Parti’ye verilecek oylar, ülkemizin bekası, içeride ve dışarıdaki hainlere verilecek bir cevaptır. Belediyemizce başlatılan projeler aynen devam edecektir. Çayırova’da halkın öncelikleri bizim de önceliğimiz olacaktır” dedi.

BÜYÜKAKIN, ‘ZAFERLE ÇIKACAĞIZ’

Toplantıda son olarak konuşan Büyükakın, geçen 15 yıl içinde, eskiden merkezi hükümetin yapamadığı hizmetlerin yapıldığını belirterek, “Geçmiş hükümetler döneminde Gebze’de temeli atılan bir yüzme havuzunu 18 yılda bitiremediler. İbrahim Karaosmanoğlu liderliğinde AK Parti Belediyeciliği, o havuzu kendi kaynaklarıyla bitirdi, üzerine yüzlerce projeye imza attı. Çünkü güçlü bir büyükşehir belediyesi modeline geçildi. Bu modelin mimarı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Kocaeli’de yeniden 13’te 13 yaparak seçimden zaferle ayrılacağız ” dedi.

‘ÇAYIROVA’YA MÜJDELERİMİZ OLACAK’

Önümüzdeki dönemde Çayırova’ya büyük yatırımlar yapmaya devam edeceklerini belirten Büyükakın, “Hem ilçe belediyesi olarak hem de Büyükşehir Belediyesi olarak seçim beyannamemizde müjdelerimiz olacak” dedi. Bu seçimlerin sadece bir yerel seçim olmadığına da dikkat çeken Büyükakın, “Bu seçimler sadece bir yerel seçim değil, aynı zamanda bir beka seçimi. Bu beka davasında bizlerle beraber omuz omuza olan MHP kardeşlerimi saygıyla selamlıyorum” dedi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi

Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’

Soldan sağa; Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ve İl Başkanı Abdullah Eryarsoy…

Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’

Çayırova aday tanıtımında özellikle gençlerden büyük coşku hakimdi.

Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’

Büyükakın, programa katılan engelli bireylerle yakından ilgilendi.

Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’

Soldan sağa; Seyhan Dönmez, Emine Zeybek, Bünyamin Çiftçi, İbrahim Karaosmanoğlu, Tahir Büyükakın, Abdullah Eryarsoy, Cemil Yaman, Ekrem Karahan, Şevki Demirci ve Emre Kahraman…

Büyükakın, ‘13’te 13 yapacağız’

Program sonunda Çayırova Teşkilatı sahneye çıkarak katılımcıları selamladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑