Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Büyükakın, 'Bayrağımıza sahip çıktınız'

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın,Eğitim Bir-Sen 1 No’luŞube Başkanı ve Memur-Sen Konfederasyonu Kocaeli İl Temsilcisi Şahin Yaşlık ile şube başkanlarını makamında konuk etti

15 Mayıs 2019 Saat: 10:55
Büyükakın, Bayrağımıza sahip çıktınız
Büyükakın, 'Bayrağımıza sahip çıktınız'

Yerel konular üzerine görüş alışverişinin ardından konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Büyükakın, Memur-Sen’in her daim milli iradenin yanında yer aldığını dile getirerek, “Demokrasinin, insan hak ve hürriyetlerinin yerleşmesine verdiğiniz destek için sizlere çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte küresel adaletsizliklere karşı sesinizi yükseltme noktasında sergilediğiniz tutum içinde bir kez daha üyelerinizi ve sizleri kutluyorum” ifadelerini sarf etti.
'ÜLKEMİZİN YAŞADIĞI HER SIKINTILI DURUMDA SORUMLULUK ALDINIZ'
“Ülkesi, kenti ve insanı için çalışan nitelikli personellerin varlığıyla Kocaeli’nde dün olduğu gibi bugün ve yarında halkımıza hizmet edeceğiz” diyen Başkan Büyükakın, Memur-Sen ailesinin her daim hakkın ve gerçeğin yanında olduğunu, kalpleri ülkesi için attığına şahit olduklarını dile getirdi. Memur-Sen’in ülkemizde yaşanan zorlu süreçler başta olmak üzere, dünyanın farklı bölgelerindeki zalimlerin karşısında söz söyleyen bir hareket olduğunu söyleyen Büyükakın, “15 Temmuz FETÖ darbe girişimi başta olmak üzere bu ülkemizin yaşadığı her sıkıntılı durumda sorumluluk aldınız, bayrağımıza ve tüm kutsallarımıza sahip çıktınız” şeklinde konuştu.
'MAZERET ÜRETMEDEN MAHARETİMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ'
Memurların hakları noktasında üzerlerine düşenleri bugüne kadar yerine getirdiklerini de sözlerine ekleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, belediyemiz çatısı altında halkımıza verilen hizmetlerin en yüksek seviyede verimli geçmesinde memurlarımıza büyük görev düştüğünü de vurguladı.“Bu aziz milletimizin hizmetindeyiz” diyerek sözlerini sürdüren Büyükakın, “Durmayacağız, çalışacağız ve önümüze çıkan sorunlara karşı da mazeret üretmeden maharetimizi ortaya koyacağız. Şunu biliyoruz ki, halkımızın gönüllerine girmek için çıktığımız bu yolda başarılı olacağız. Duasını alacak her hayırlı işte Memur-Sen ailesinin bizlere destek vermesini istiyoruz.Vatandaşımızı mutlu edecek adımları da hep birlikte atacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Memur-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Yaşlık ve beraberindeki heyet, Büyükakın’ın Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebriklerini de ilettiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑