Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Büyükakın’dan Ellibeş’e ziyaret

Büyükakın’dan Ellibeş’e ziyaret

2 Temmuz 2019 Saat: 11:59
Büyükakın’dan Ellibeş’e ziyaret
Büyükakın’dan Ellibeş’e ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Büyükşehir Belediyesi olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok önemli yatırımları hayata geçirdik, bundan sonra da geçireceğiz. Bu hizmetleri, Gönül Belediyeciliği esaslarından sapma olmadan icra edeceğiz” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Oldukça sıcak ve samimi bir karşılamanın yaşandığı ziyarette İl Başkanı Ellibeş ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Büyükakın, “Şehrin ihtiyaçlarına yönelik her kesimden görüş alarak çözüm üretiyoruz. Bu noktada AK Parti Kocaeli teşkilatlarına çok önemli görev düşmektedir. Başımızı öne eğdirmeden Kocaelilere hep birlikte hizmet edeceğiz” dedi.

‘GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNDEN SAPMAYACAĞIZ’

AK Parti Kocaeli il teşkilatına gerçekleştirdiği iadeyi ziyarette yönetim kurulu üyelerinin kentle alakalı sorularına cevap veren Başkan Büyükakın, “Türkiye ve Kocaeli olarak, yeni kurulan dünyaya ayak uydurmak için çalışmalarımıza hız verdik. Büyükşehir Belediyesi olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok önemli yatırımları hayata geçirdik, bundan sonra da geçireceğiz. Bu hizmetleri, Gönül Belediyeciliği esaslarından sapma olmadan icra edeceğiz. Kocaeli mutlu bir kent olacak. İnsanımızın taleplerine ve beklentilerini tüm samimiyetimizle cevap vereceğiz” şeklinde konuştu.

‘HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOKÇALIŞACAĞIZ’

AK Parti Kocaeli teşkilatlarının başarısı ve organizasyonu açısından ülke genelinde dikkatleri her dam kendisinde topladığını da ifade eden Büyükakın, “Mahalle başkanlarımızdan ana kademedeki her teşkilat üyemize kadar sahada aktif bir şekilde görevini sürdürecektir. Vatandaşımızın Büyükşehir Belediyemizden beklentilerini ve istediği hizmetleri teşkilatlarımızın bize iletmesini çok önemli buluyoruz. Bir kez daha AK Parti Kocaeli İl Başkanlığına atanan Mehmet Ellibeş’e ve yeni yönetim kurulu üyelerine başarıları diliyorum. Çok çalışacağız, ama her zamankinden daha çok çalışacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑