Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Büyükgöz seçim projelerini açıkladı

Seçim beyannamesini kamuoyu ile paylaşan Büyükgöz, “Gebze her şeyin en iyisine layık. 5 yıl boyunca gerçekleştireceğimiz hizmet yolculuğuna sizlerle birlikte çıkıyoruz inşallah” dedi

4 Mart 2019 Saat: 16:00
Büyükgöz seçim projelerini açıkladı
Büyükgöz seçim projelerini açıkladı

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz seçim beyannamesini açıkladı ve meclis üyesi adaylarını açıkladı. Osman Hamdibey Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti İl SKM Başkanı Halit Çokan, AK Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, MHP İlçe Başkanı Serkan Kural, ilçe belediye başkanları, belediye başkan adayları, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı.
AYAR, ‘KOCAELİ ÇOK ŞANSLI’
Programda ilk sözü alan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, AK Parti’nin seçim manifestosunun iki ay önce yayınlandığını belirterek “Bu konuda en şanslı illerden biri Kocaeli’dir. Bu konuda bilgi ve deneyimiyle Büyükşehir Belediye Başkan adayımız en uygun adaylardan biridir. Gebze de bu konuda çok şanslı. Bize düşen seçimlerde en yüksek oyu almaktır” dedi.
BÜYÜKAKIN, ‘PROJELERDE BİZZAT İMZAM VAR’
Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ise kürsüye sloganlarla geldi. “Bugün Zinnur Bey’in günü. Sizlerden sadece şunu bilmenizi istiyorum, beyannamesinde olan her şeyin altında bizzat benim de imzam vardır, bunları birlikte yapacağız” diye konuştu.
ÜNLÜ, ‘TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ BUDUR’
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise “Herkesin gözünde bir heyecan, liderlerimizin bir araya getirdiği bir Cumhur İttifakı, Türkiye’nin geleceği budur. Cumhur İttifakı 15 Temmuz gecesi tankların önüne çıkanların kurduğu bir ittifaktır. Cumhur İttifakı’nda, zillet ittifakında olmayan bir ruh vardır. Bizim liderlerimizi 5 bin yıl daha bu topraklarda var olmak adına bir ittifak kurmuştur. Devlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan, küresel güçlerin gücünü kırmak için ittifak kurmuş ve başına Recep Tayyip Erdoğan geçmiştir. Benim ülkemde Amerika’nın değil, Rusya’nın değil, insanımızın istediği olacak. Recep Tayyip Erdoğan İlayiKelimetullah davasının altına imza atmıştır. Ülkücüler analarının ak sütü gibi bu ittifaka oy verecekler” dedi.
ERYARSOY, ‘KIZIL ELMAMIZ GÜÇLÜ TÜRKİYE’
Daha sonra kürsüye gelen AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy önümüzde bir seçim olduğunu belirterek, “31 Mart’ta zafer bayrağımızı dalgalandıracağız. Zillet ittifakının seçim kazanmak gibi bir dertleri yok. Onların derdi Cumhur İttifakı’nı geriletmek. Biz onların hesaplarını boşa çıkartarak Gebze’de aldığımız oyun üstüne çıkarak, Tahir Başkanımızı Büyükşehir Belediye Başkanı yaparak onlara cevabımızı vereceğiz. Bizim davamız birlik beraberlik davasıdır, kızıl elmamız büyük ve güçlü Türkiye’dir” diye konuştu.
BÜYÜKGÖZ’DEN RABİA VE BOZKURT
Daha sonra Cumhur İttifakı Gebze Belediye Başkan Adayı ZinnurBüyükgöz seçim beyannamesini sunmak üzere kürsüye geldi. Sahnede Rabia ve Bozkurt işaretlerini bir arada kullanan Büyükgöz’e AK Partili gençler sloganlarla karşılık verdi.
BÜYÜKAKIN, ‘YOLCULUĞU BERABER YAPACAĞIZ’
33 yıl boyunca kamuda ve özel sektörde çalışmalar yürüttüğünü belirterek konuşmasına başlayan Büyükgöz, “Gebze’yi karış karış biliyor ve sorunlarının ne olduğunu, neden kaynaklandığını, halkımızın ne beklediğini biliyorum. 5 yıl boyunca gerçekleştireceğimiz hizmet yolculuğunu hep beraber yaşayacağız. Bizim çözüm anlayışımız ‘Bizim insanımız her şeyin en iyisine layıktır’ anlayışı olacak. Beyannamemizin tüm başlıkları, yaklaşımımızın ana başlıklarıdır. Ani durumlar karşısında bilimin tekniğin gerektirdiği değişiklikleri yapmamız gerektiğini biliyoruz. Hakkın ve halkın razı olduğu belediyecilik anlayışını ‘Gönül Belediyeciliği’ olarak görüyoruz. Bize yardımcı olmanız, görüşleriniz ve eleştirilerinizle katkıda bulunmanızı istiyoruz” dedi.


BÜYÜKGÖZ’ÜN SEÇİM PROJELERİ
1-KATILIMCI YÖNETİM MODELİ
2-BAŞKAN MAHALLENİZDE
3-BELEDİYEM BENİMLE
4-EVDE BAKIM
5-ENGELSİZ GEBZE
6-AİLE DANIŞMA MERKEZİ
7-ÇOCUK VE GENÇLİK MECLİSLERİ
8-BEYAZ KALPLER
9-KENT KİMLİĞİ
10-HÜNKAR ÇAYIRI FATİH’İN OTAĞI PANORAMA MÜZESİ
11-GEBZE MİLLET BAHÇESİ
12-YEŞİL VE MAVİ BİR ARADA
13-AKILLI KENT
14-YEPGEM
15-AKILLI BELEDİYE
16-GELECEĞİ KODLUYORUZ
17-GEBZE KARİYER MERKEZİ
18-ENERJİ VERİMLİLİĞİ MERKEZİ
19-SANAYİDE DÖNÜŞÜM
20-AKILLI ULAŞIM SİSTEMİ
21-YATAY VE ESTETİK GEBZE
22-ULAŞIM MASTER PLANI
22-DARICA GEBZE SABİHA GÖKÇEN METRO HATTI
23-LOJİSTİK KÖY
24-PLANLAMA VE İMAR UYGULAMALARI
25-KOBİS
26-KIRSAL KALKINMA
27-SOSYAL DONATI ALANLARI
28-GEBZE SPOR KOMPLEKSİ
29-SIFIR ATIK PROJESİ
30-KÜLTÜR VE SANAT ÇALIŞMALARI
31-GENÇLERLE BAŞARACAĞIZ
32-GEBZE TEM YANYOL VE KAVŞAK PROJESİ
33-YETENEK GELİŞİM PROJESİ
34-ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ
35-ÇOCUKLU ANNELER
36-ALO BAŞKAN HATTI
37-GÜVENLİ MAHALLE VE PARKLAR

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Büyükgöz seçim projelerini açıkladı

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın

Büyükgöz seçim projelerini açıkladı

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ZinnurBüyükgöz seçim beyannamesini açıkladı ve meclis üyesi adaylarını açıkladı.

Büyükgöz seçim projelerini açıkladı

Programa yoğun katılım oldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑