Lastik İş’te genel kurul
Düğün hediyesi olarak böbreğini verdi
Akşener, Kocaeli'ye geliyor
Hürriyet adaylarla bir araya geldi
İbrahim Bıyıklı Reklam

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Evet
  • Hayır
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Büyükşehir encümeninde kiralama

Büyükşehir Belediye Encümeni, Doğan Erol başkanlığında toplandı. 12 işyeri için açılan ihalede 4 işyeri kiralanırken 8 yer için teklif veren olmadı

13 Haziran 2018 Saat: 16:44
Büyükşehir encümeninde kiralama
Büyükşehir encümeninde kiralama

Ayşe AYDIN - Büyükşehir Belediye Encümeni bugün (çarşamba) Doğan Erol başkanlığında toplandı. Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı’nca İzmit Karabaş Mahallesi İzmit Fuar Alanı 6. Cadde Sanat Sokağı’ndan bulunan hediyelik eşya el sanatları satış yeri için açılan ihaleye iki katılımcı geldi. 2 yıllığına aylık 270 TL muhammen bedel ile açılan kiralama ihalesinde önce katılımcılar 5 turda açık teklif verdi. Fırat Savcı sırasıyla 290 TL, 320 TL, 340 TL, 360 TL, 380 TL teklif verirken Emre Ergan 300 325 TL, 345 TL, 365 TL, 385 TL teklif verdi. Ardından kapalı zarf usulü ile devam eden ihalede Fırat Savcı 425, Emre Ergan ise 390 TL teklif verdi.
KARTEPE’DE KİRALAMALAR
KartepeUzuntarla Mahallesi Seka Kamp Alanı içinde bulunan mısır ve mısır ürünleri satış yeri 3 yıllığına muhammen bedel 350 TL’ye ihaleye çıktı. Fatma Yılmazer adına Ömer Yılmazer ihaleye katıldı ve yeri aylık 400 TL ile kiraladı. KartepeUzuntarla Mahallesi Seka Kamp Alanı içinde bulunan trombolin ve şişme oyun gurubunu Emrullah Sağlam adına Murat Sağlam kiraladı. 5 Bin 930 TL muhammen bedel ile açılan ihalede Murat Sağlam 6 Bin 200 TL teklif vererek 3 yıllığına kiraladı.
GEBZE-DARICA TRAMVAY HATTI İÇİN KAMULAŞTIRMA
İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Harita Şube Müdürlüğü’nün Başiskele Belediyesi 72 Nolu Düzenleneme Bölgesi( Döngel Altınkent Mahallesi) askı sonrası parselasyon plan onayı kararı alındı. Ardından Perşembe pazarında (İzmit Körfez 4 Nolu düzenleme bölgesi) yapılan imar uygulama dosyasında parselasyon alanı ve dağıtım cetveli onayı verildi. Mali Hizmetler Daire Başkanlığı Bütçe Şube Müdürlüğü yedek ödenekten aktarma talebi kabul edildi. (Toplamda 526 Bin TL). Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı Kamulaştırma Şube Müdürlüğü’nde Gebze Mustafa Paşa Mahallesi Darıca-Gebze hafif raylı sistem(tramvay) hattı projesi kapsamında 2 adet kamulaştırmanın bedeli 135 Bin TL olarak onaylandı. Encümende son olarak Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı Kandıra ve İzmit ilçelerinde bulunan 4 adet iş yeri için ihale günü 4 Temmuz saat 10:30 olarak belirlendi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat
Yukarı ↑