Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Cebrail Aydın, 2. kez başkan

Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği, ikinci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Cebrail Aydın, ikinci kez seçilerek güven tazeledi

9 Aralık 2019 Saat: 10:36
Cebrail Aydın, 2. kez başkan
Cebrail Aydın, 2. kez başkan

Ayşe AYDIN2016 yılında kurulan Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği, geçtiğimiz pazar günü olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. İkinci olağan genel kurulda tek aday olarak gösterilen Cebrail Aydın, yeniden başkan seçildi. Genel kurulda divan başkanlığını Azmi Cihat Hatipoğlu, divan üyeliklerini de Bekir Turanoğlu ve İdris Aydın yaptı. Yeşilyurt Mahallesi Bursa Caddesi No:3 Başiskele adresinde bulunan dernek binasında gerçekleştirilen kongrede üyelere çiğköfte ve lahmacun ikramı yapıldı.
‘ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK’
İkinci kez seçilerek güven tazeleyen Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, “Derneğimizin amacı kültürümüzü, geleneklerimizi Kocaeli’mizde yaşayıp yaşatmaktır. Ayrıca ilimize üniversite öğrenimi için gelen kardeşlerimize yardımcı olma amacındayız. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Gençlik ve kadın kollarımız ile kadınlarımıza yönelik proje ve etkinlikler yapacağız. Gençlerimizin bilinçli ve memlekete faydalı bireyler olması için var gücümüzle onların yanında olacağız” dedi.
‘GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞIM’
Sözlerini sürdüren Başkan Cebrail Aydın, “Memleketimiz Şanlıurfa’nın tanıtımı için doğduğumuz topraklara geziler tertipleyip hemşehrilerimizin memleketini daha iyi tanımalarını sağlayacağız. Ayrıca ikinci kez beni bu göreve layık gören üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu görevi layıkıyla yapacağımdan emin olmalarını istiyorum. Kongremizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.


YÖNETİM VE DENETİM KURULU
Cebrail Aydın başkanlığındaki Şanlıurfalılar Derneği yönetim kurulunda Ahmet Karagöz, Ayfer Uğur, Mehmet Sait Sümer, Abdurrahim Öztürk ve Ahmet Kaya; denetleme kurulunda Osman Özgeliş, Ömer Faruk Turanoğlu ve Ali Yaver Eskici; yönetim kurulu yedeklerde Ayşe Aydın, İhsan Toğrul, Vahit Kurt, Ömer Çakmak, Metin Adıcan, Suat Uçkun ve Şerefeddin Yıldız; denetleme kurulu yedeklerde de Mehmet Turanoğlu, Hasan Aydın ve Ali Rıza Kara yer aldı.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Cebrail Aydın, 2. kez başkan

Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, ikinci kez başkan seçildi.

Cebrail Aydın, 2. kez başkan

Emekli Öğretmen Saime Şahbaz Eryılmaz, genel kurulda katılarak eski öğrencilerini ziyaret etti. Eryılmaz’a Dernek Başkanı Cebrail Aydın ve üye Azmi Cihat Hatipoğlu plaket takdim etti.

Cebrail Aydın, 2. kez başkan

Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği’nin yeni yönetimi kamuoyuna tanıtıldı.

Cebrail Aydın, 2. kez başkan

Başiskele bulunan dernek binasında gerçekleştirilen kongrede üyelere çiğköfte ve lahmacun ikramı yapıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑