Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

CHP Karamürsel’de delege seçimi heyecanı başlıyor

Karamürsel CHP İlçe Örgütü Cuma ve Pazar günü yapacağı delege seçimleri ile kongre sürecinin startını veriyor

27 Eylül 2017 Saat: 16:11
CHP Karamürsel’de delege seçimi heyecanı başlıyor
CHP Karamürsel’de delege seçimi heyecanı başlıyor

Neslihan BAŞAK / Cuma yapılacak olan delege seçimlerinde taşradaki mahalleler için ilçe kongre delegeleri ve ön seçim delegeleri belirlenecek. Pazar günü isemerkezde ve merkeze yakın olan büyük mahalleler için delege seçimleri yapılacak
Karamürsel CHP İlçe Örgütü önceki akşam yaptığı haftalık olağan toplantısında Cuma ve Pazar günü yapacağı delege seçimlerini masaya yatırdı. İlçe başkanı Şinasi Yazar’ın il dışında olduğu için katılamadığı haftalık olağan toplantıya ilçe yönetiminde Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Zühal Öztorun toplantıya başkanlık yaptı. Cuma günü ve Pazar günü CHP Karamürsel ilçe örgütünde yapılacak olan delege seçimleriyle 112 ilçe kongre delegesinin yanı sıra 168 ön seçim kongresini belirleyecek olan CHP Karamürsel’de yaklaşık olarak 800 dolayında partili sandık başına gidecek.
DELEGELER BELİRLENECEK
CHP Karamürsel İlçe Örgütünde yapılan haftalık olağan toplantıda ilçe başkan yardımcısı olarak toplantıya başkanlık yapan Zühal Öztorun’un verdiği bilgiye göre Cuma günü yapılacak olan delege seçimlerinde Akçat mahallesinde 1 ilçe kongre delesi, Avcıköy mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Çamçukur mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Çamdibi mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Fulacık mahallesinde 2 ilçe kongre delegesi 1 ön seçim delegesi, Hayriye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, İhsaniye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, İnebeyli mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Kadriye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Karaahmetli mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Karapınar mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Kızderbent mahallesinde 2 ilçe kongre delegesi 2 ön seçim delegesi, Nusretiye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Oluklu mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Osmaniye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Pazarköy mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Safiye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Semetler mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Senaiye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi, Suluderemahallesinde 1 ilçe kongre delegesi ve Tahtalı mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi seçilecek.
ÖN SEÇİM DELEGELERİ
Bu Pazar günü parti binasında yapılacak delege seçimlerinde ise merkez ve merkeze yakın olan büyük mahallelerde delege seçimleri belirlenecek. 4 Temmuz mahallesinde 41 ilçe kongre delegesi 80 ön seçim delegesi, Dereköy mahallesinde 3 ilçe kongre delegesi 4 ön seçim delegesi, Ereğli mahallesinde 9 ilçe kongre delegesi 16 ön seçim delegesi, Kayacık mahallesinde 29 ilçe kongre delegesi 56 ön seçim delegesi, Tepeköy mahallesinde 4 ilçe kongre delegesi 5 ön seçim delegesi ve Yalakdere mahallesinde 3 ilçe kongre delegesi 4 ön seçim delegesi belirlenecek. CHP Karamürsel ilçenin kongresi ise büyük olasılıkla Karamürsel Altınkemer Toplantı Salonu’nda 2 Aralık’ta yapılacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑