Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

CHP Karamürsel’de taşra delegeleri tamamlandı

Karamürsel CHP İlçe Örgütü 2 Aralık günü yapacağı ilçe kongresi öncesinde gerçekleştirdiği delege seçimlerinin ilk ayağı olan taşra delegelerinin belirlenmesi için parti binasında partililerin önüne sandık konuldu

30 Eylül 2017 Saat: 14:29
CHP Karamürsel’de taşra delegeleri tamamlandı
CHP Karamürsel’de taşra delegeleri tamamlandı

Neslihan BAŞAKKaramürsel CHP İlçe Örgütü’nde bugün yapılan delege seçimlerinin ilki olan taşra delegelerinin belirlenmesi için partililer sandığa giderek oy kulandı. Taşradaki mahalleler için ilçe kongre delegeleri ve ön seçim delegeleri belirlendi. 16 taşra mahallesi için 20 ilçe kongre delegesi ve 7 ön seçim delegesi belirlenirken oyların kullanıldığı sandık akşam saatlerinde açıldı. Sandıktan çıkan sonuçlarda Akçat, Kadriye, Karapınar, Nusretiye, Osmaniye ve Safiye taşra mahallerinde delege için hiç oy kullanılmadı.
DELEGELER BELLİ OLDU
Buna göre Akçat mahallesinde 1 ilçe kongre delesi çıkmadı. Avcıköy mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi olarak İsmail Can, Çamçukur mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Ömer Bat, Çamdibi mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Mehmet Dombaycı, Fulacık mahallesinde 2 ilçe kongre delegesi olarak Yüksel Can ve Halil Kocaman çıktı. 1 ön seçim delegesi Hüseyin Ateş oldu, Hayriye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Eşref Kılınç, İhsaniye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Zekeriya Turan, İnebeyli mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Kadriye Karabudak, Kadriye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi seçilemedi. Karaahmetli mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Mehmet Gökçe, Karapınar mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi seçilemedi. Kızderbent mahallesinde 2 ilçe kongre delegesi olarak Mehmet Özbay ve Mustafa Elyiğit seçildi. 2 ön seçim delegesi olarak da Hüseyin Demirtürk ve Osman Akın seçildi. Nusretiye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi seçilemedi. Oluklu mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Yusuf Gökakın, Osmaniye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi seçilemedi. Pazarköy mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Fehmi Çakmak, Safiye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi seçilemedi. Semetler mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Sabri Çetiner, Senaiye mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Hasan Günaydın, Suludere mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Mümtaz Çıkmış, Tahtalı mahallesinde 1 ilçe kongre delegesi Ali Osman Dilber ve Yalakdere mahallesi için 3 ilçe kongre delegesi olarak Sercan Öngen, Sadık Ertanal ve Nusret Sanlı ile 4 ön seçim delegesi Recep Altıntaş, Ali Öngen, Sedat Çap ve Volkan Sülün seçildiler. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑