Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

CHP Karamürsel ihtiyaç sahiplerine koştu

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Suat Ülkü, Covid-19 salgın hastalık dolayısıyla siyasi çalışmalara ara verdiklerini dile getirerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi ve Karamürsel halkının bayramını kutladı

22 Mayıs 2020 Saat: 16:27
CHP Karamürsel ihtiyaç sahiplerine koştu
CHP Karamürsel ihtiyaç sahiplerine koştu

Yaptıkları çalışmaları kamuoyuyla paylaşan CHP Karamürsel İlçe Başkanı Suat Ülkü, “Yerel seçimler sonrası aldığımız muhalefet görevini, halkımızdan gelen şikâyet ve önerileri yerinde değerlendirilip, belediye meclisinde yapılması için önergeler verdik. Bu önergeleri sosyal medya hesaplarından halkımıza duyurduk. Bir senelik yaptığımız çalışmaları bir klasörde topladık. Nisan ayında tüm Karamürsel halkına dağıtıp bilgilendirmeyi planlamıştık.
Fakat dünyayı ve ülkemizi saran Covid-19 salgın hastalık dolayısıyla siyasi çalışmalarımıza ara vererek, bu dönemde halkımıza nasıl faydalı olabiliriz, neler yapabiliriz diye Kocaeli il başkanımız, diğer ilçe başkanlarımız ile yönetim kurulu, meclis üyelerimizle yaptığımız toplantılar sonucu, ilçemizde ki ihtiyaç sahiplerini tespit etmek üzere ekipler kurduk" dedi.
WHATSAPP İHBAR HATTI KURULDU
Sözlerine devam eden Suat Ülkü, "Salgın hastalık sebebiyle, günü birlik çalışanlarımızın işsiz kaldığı, başka gelirlerinin olmadığı vatandaşlarımıza ulaşmak için, ilçemizdeki bütün muhtarları arayarak, ihtiyaç sahibi kişileri tespit ettik ve gıda yardımlarını ulaştırdık. Aynı zamanda temin ettiğimiz maskeleri ihtiyacı olan insanlarımıza ulaştırdık. Whatsapp ihbar hattımızı da devreye sokarak vatandaşlarımızın özellikle 65 yaş üstü büyüklerimizin, ekipler halinde ihtiyaçlarını (Gıda, ilaç, fatura) gidermeye çalıştık.
TÜM HALKIN BAYRAMINI KUTLADI
Bu süreçte partililerimizin yardım etmek için tekrar önerileri olunca, yönetim kurulu ile yaptığımız online toplantı sonucunda ilçemizdeki bazı yerel marketlerle ve kasaplar ile anlaşarak ihtiyaç sahiplerine alışveriş yapmak üzere hazırlamış olduğumuz fişleri verdik. Tüm bu çalışmaları yaparken finans kaynağını ilçe örgütümüz yardımları ile (yönetim kurulu, meclis üyelerimiz, partililerimiz) gerçekleştirdik. Bir daha böyle salgın bir hastalık yaşamamak dileği ile tüm Karamürselli hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim” ifadelerini kullandı. Kerim ÇELİK

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑