Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • İşsizlik
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

CHP’liler Çayırova’da buluştu

CHP Çayırova İlçe Başkanlığı, bölge basını ile kahvaltıda buluştu.

25 Mayıs 2014 Saat: 18:03
CHP’liler Çayırova’da buluştu
CHP’liler Çayırova’da buluştu

Toplantıda konuşan CHP il başkanı Yalçın Kuşkan, “30 Mart seçimlerinde başarısız olduğumuz bir gerçek. İl genelinde 85 meclis üyemizle mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu başarısızlıkta birinci derecede sorumlu benim. Ancak istifa ederek Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi örgütün içini boşaltamayız” dedi.  

Yenikent Mahallesi 58. Cadde Restoran’da düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Çayırova İlçe Başkanı Rasim Meriç ve Yönetim kurulu üyeleri, Kadın kolları Başkanı Türkan Kılıç, Gençlik kolları Başkanı Cengiz Eroğlu, Meclis üyeleri Hüseyin Tarakçı, Ata Savaş durak, Adem Kılıç ve  Abdulkadir Honca Çayırova Belediyesi eski ve yeni meclis üyeleri ile partililer katıldı.  Toplantıda eski meclis üyelerine teşekkür plaketi verildi. Yaklaşık elli kişinin katıldığı basın toplantısında ilk olarak konuşan Çayırova İlçe Başkanı Rasim Meriç, seçim ve seçim sonrası süreci değerlendirirken, belediye meclis üyelerinin çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.

KAPSAMLI DEĞERLENDİRME YAPMAMIZ ŞART

Toplantıda konuşan CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, “30 Mart seçimlerinde başarısız olduğumuz bir gerçek. İl genelinde 85 meclis üyemizle mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu başarısızlıkta birinci derecede sorumlu benim. Başarısızlık, adaylarla ilgili açıklanamaz. Genelde bazı eksik yada giderilmesi gereken arızalarımız var. Gerek genel merkez gerek il çapında değerlendirmeler yapıyoruz. İstifa ederek örgütü seçim arifesinde boşaltamayız. Cumhurbaşkanlığı seçimi gibi bir süreç var önümüzde”dedi.

 

TARHAN, PARTİME HİZMET EDECEĞİM

CHP Büyükşehir Belediye başkan Adayı Tahsin Tarhan da 30 Mart seçim sonuçlarının başarısızlı olarak değerlendirerek, “elbette bunun neden ve niçinleri hepimiz tarafından sorgulanmaktadır.”dedi. Milletvekili aday olmayı düşünüp düşünmediği yönündeki bir soruyu ise, zaman ne gösterir bilemeyiz ama siyasete devam edeceğim. Partime hizmet edeceğim”diye konuştu. Toplantı sonrasında eski meclis üyeleri Mehmet Ali kaplan, Veysel Suludere ve Cemal Demirbağ’a plaket verildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑