Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Derince, daha güzel hizmetler alacak’

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü ziyaret eden önceki dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, “Derince, Başkanımız’ın tecrübesi ve gayreti ile daha güzel hizmetler alacak” dedi

16 Kasım 2019 Saat: 12:58
‘Derince, daha güzel hizmetler alacak’
‘Derince, daha güzel hizmetler alacak’

Gönül belediyeciliği anlayışıyla Derincelilere en güzel şekilde hizmet eden Aygün, projelerini bir bir hayata geçirirken diğer taraftan da istişarelere önem veriyor. Sık sık vatandaşlarla bir araya gelen Aygün, bunun dışında kent içi ve il dışından konukları ile de buluşarak projelerini değerlendiriyor. Belediye Başkanı Aygün, bu bağlamda son olarak önceki dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ve Kıyı Emniyeti eski Genel Müdürü Hızır Reis Deniz'i belediyede ağırladı.
AYGÜN’DEN TEŞEKKÜR
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ile Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında birlikte görev yaptıklarını belirten önceki dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, “Derince, Başkanımız’ın tecrübesi ve gayreti ile daha güzel hizmetler alacak” dedi. AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca da “Milletvekili olarak önceki dönem Gazi Meclisimizde birlikte görev yaptığımız Zeki Başkan’ımız, devlet tecrübesi ve çalışma heyecanıyla Derince’mize güzel hizmetler kazandırıyor” dedi. Başkan Aygün de konuklarına ziyaret ve destekleri için teşekkür ederek, Derince’ye en güzel şekilde hizmet etmek için gayret ettiklerini söyledi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

‘Derince, daha güzel hizmetler alacak’

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Zeki Aygün’ü makamında ziyaret etti.

‘Derince, daha güzel hizmetler alacak’

Aygün, Kıyı Emniyeti eski Genel Müdürü Hızır Reis Deniz'e üzerinde ay yıldızlı motiflerin olduğu el işlemeli tablo hediye etti.

‘Derince, daha güzel hizmetler alacak’

Başkan Aygün, önceki dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ve Kıyı Emniyeti eski Genel Müdürü Hızır Reis Deniz'i belediyede ağırladı.

‘Derince, daha güzel hizmetler alacak’

Aygün’ü kendisini ziyaret eden önceki dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’ı makamında ağırladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑