Körfez'de 4 çocuk dalgalara kapıldı!
CHP’den Rafet Yıldızlı’ya vefa
Kadın cinayetinin 2 şüphelisi adliyede!
‘Herkesin gönlüne gireceğiz’

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

‘Derince'nin hakkını savunacağım’

Sarıkamışlılar ve Erzurumlular derneklerinde ilgiyle karşılanan Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe, " Hayatımı hukuka adamış biriyim. Ben Derince'nin Derinceli'nin hakkını savunacağım" dedi

9 Şubat 2019 Saat: 13:06
‘Derincenin hakkını savunacağım’
‘Derince'nin hakkını savunacağım’

Ekim ayında aday gösterilmesiyle birlikte ilçede adım atılmadık yer bırakmadan vatandaşları, esnafı ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, İlçe Yönetimi ile birlikte Kocaeli Sarıkamışlılar Derneği ve Kocaeli Erzurumlular Derneği'ne konuk oldu. Her iki dernekte de büyük ilgiyle karşılanan Gökçe, Derince'ye dair projelerini ve hedeflerini anlattı, hemşerilerinin sorularını da içtenlikle cevapladı.

‘HALKIMIZIN İSTEĞİYLE ADAY OLDUK’

Önceki gün ziyaretleri kapsamında ilk olarak Kocaeli Sarıkamışlılar Derneği'ne konuk olan Gökçe, ilk olarak Derince'de her alanda yaşanan sorunları tek tek tespit ettiklerini belirterek, bu alanlarda uzman bir ekiple birlikte projeler ürettiklerini söyledi. Projelerini de anlatan Gökçe, "Tüm samimiyetimle söylediğim ilk şey, mevki makam için değil hizmet için aday olduk. Sadece parti değil, Derince halkının isteği doğrultusunda bu yola çıktık" dedi.

‘YAMA PROJELER OLMAYACAK’

Gökçe, "Hemşerilerimin isteğiyle çıktığım bu yolda, yıllardır ikamet ettiğim, havasını soluduğum, ekmeğini yediğim ilçeme hizmet etmek benim için büyük onur olacaktır. Tüm sorunlarını bildiğimiz Derincemiz için yama olacak projeler değil, en az 50 yılımıza hitap edecek projelerle sizlere hizmet etmek istiyoruz" diye konuştu. Sarıkamışlılar'ın ardından ise Kocaeli Erzurumlular Derneği'ne konuk olundu.

‘BİRBİRİMİZE GÜÇ VERECEĞİZ’

Dernek başkanı Avni Gözütok, dernek yöneticileri ve üyeler tarafından ilgiyle karşılanan Gökçe, "Yönetimimizde, hizmetlerimizde adil ve eşit olacağız. Derince'nin buna da ihtiyacı var. Yönetimle vatandaşlar arasında duvar kesinlikle olmayacak.Gönül bağımız her zaman devam edecek. Nasıl ki gücümüzü sizden alıp seçiliyorsak, sonrasında da o şekilde devam edecek. Birbirimize güç vereceğiz, Derince'yi birlikte yöneteceğiz" dedi.

‘HİZMETLERİMİZ EŞİT VE ADİL OLACAK’

Projelerini anlatan Gökçe, Erzurumluların da sorularını yanıtladı. Gökçe, "Projelerimizi, ilkelerimizi anlattı. Benim mesleğim avukatlık. Hayatımı hukuka adamış biriyim. Yapacağım işler de tabii ki hukuka, insan haklarına, eşitliğe, adalete dayanacaktır. Ben Derince'nin Derinceli'nin hakkını savunacağım, Derince'nin avukatlığını yapacağım. Gönüllerde yer edinerek, sizlere danışarak projelerimizi yapacağız" dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑