Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

DP World ailesi iftar yaptı

DP World Yarımca, müşterileri, yerel yönetim ve gümrük çalışanları ile Wellborn Otel’deki iftarda buluştu

8 Haziran 2018 Saat: 16:04
DP World ailesi iftar yaptı
DP World ailesi iftar yaptı

DP World Yarımca, geleneksel hale getirdiği iftar programı Wellborn Otel’de düzenledi. Yemekte DP World Yarımca müşterileri, yerel yönetim ve bölge gümrük yetkililerini ağırlayan DP World’ün iftarına ayrıca Kocaeli Liman Başkanı Murat Müftüoğlu, Kocaeli Liman Başkanı Yardımcısı Önder Eyigün, bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ersan Aytaç, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Sait Çalık, DP World Yarımca CEO Kris Adams, DP World Ticaret Müdürü Gökhan Yurteken, DP World Finans Direktörü Erdal Tonguç, DP World İnsan Kaynakları Müdürü Mert Güzelbağ katıldı.

‘SİZİ TAKDİR EDİYORUM’

Programda söz alan DP World Yarımca CEO’su Kris Adams, “Bu iftar yemeğinde aramızda olduğunuz için teşekkür ediyor ve hepinize güzel bir Ramazan ayı diliyorum. DP World’de iftar yemeği yıllardır geleneksel hale geldi. Hepimiz tanrının çocuklarıyız. İnançlarımızdan kuvvet alıyor ve bir inanca sahip olduğumuzu hissediyoruz. Ramazan ayı toplumda uyum ve barış, sevginin özverinin ve merhamet duygusunun ayıdır. Türklerin imkanları kısıtlı olan kişilere gösterdiği yardımları takdir ediyorum. Bu davranış biçimi inançlarımızın özünü yansıtıyor” ifadelerini kullandı.

TEMİZ ÇEVRE VURGUSU

Sözlerine devam eden Kris Adams, “Türkiye’de zorlu ekonomik koşullara rağmen halkın ve ekonominin gelişmesi için Türk sanayisi ile omuz omuza çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yakında yapacağımız yeni yatırımları da sizlere duyuracağız. Şirket olarak sorumluluk bilinciyle çalışıyoruz. Çevremiz ve gezen üstünde ağır yetkilerimiz var. Okyanus yaptıklarımız yüzünden boğulmuş durumda. Temiz bir çevre için çalışmalıyız. İşe bireysel davranışlardan başlamamız gerek” diyerek konuşmasını tamamladı. n Ayşe AYDIN

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑