Eğitimciler tartıştı
Hürriyet'ten Büyükakın'a ziyaret
Aydın,‘Birkaç güne belli olur’
Petrol-İş, ‘Asla geri adım atmayacağız’

Mobesko (Sağ blok)

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Evet
  • Hayır
  • Fikrim yok
İmsakiye

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

DSP’de listeler tamam

31 Mart yerel seçimlerine yönelik Darıca hariç, 11 ilçede belediye başkan adayı çıkaran, DSP İl Örgütü’nün belediye meclis üyeliği aday listeleri tamamlandı

19 Şubat 2019 Saat: 18:44
DSP’de listeler tamam
DSP’de listeler tamam

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere girecek olan DSP İl Örgütü, Darıca hariç 11 İlçede belediye başkan adayı ve belediye meclis üyeliği adayı çıkardı. Parti içinde yapılan görüşmelerin ardından yapılan listeler ilçe seçim kurullarına teslim edildi. Listelere bakıldığında Başiskele, Derince, Dilovası ve Karamürsel’de bir meclis üyesi aday gösterildiği, Kartepe’de ise 23 aday gösterildiği gözlendi.
DSP KANDIRA
Başkan adayı: İdris Demir
Meclis üyeliği listesi:
1. Turgay Adıgüzel
2. Ersoy Akalın
3. Muhammet Deveci
4. Ayşe Atlı
DSP BAŞİSKELE
Başkan adayı: Mahir Tanta
Meclis üyeliği adayı:
1. Acar Çakar
DSP İZMİT
Başkan adayı: Hülya Yıldırım
Meclis üyeliği aday listesi:
1. Emre Karakaya
2. Kübra Gözde Sevim
3. Birkan Karayel
4. Meryem Dede
5. Cenk Alemdağ
6. Yügeday Çağlıbakan
7. Murat Karakoyun
8. Berat Kılıç
9. Sultan Kara
10. Acar Çakar
11. İrem Dede
12. Kamil Demirkol
13. Mehmet Gürpınar
14. Ali Sait Şener
DSP GEBZE
Başkan adayı: Çetin Töngel
Meclis üyeliği aday listesi:
1. Garip Yolcu
2. Kasım Ünal
3. İrfan Altuntaş
4. Tuncay Dinçbiler
5. İsmail Karsuoğlu
DSP DERİNCE
Başkan adayı: Kenan Baş
Meclis üyeliği adayı:
1. Umut Arıoğlu
DSP KÖRFEZ
Başkan adayı: Vedat Taştekin
Meclis üyeliği aday listesi:
Gündüz Kamil
Sema Balçil
Nuri Özkara
Fikret Anahtarcı
Çayırova
Hasan Yıldız başkan
Aslan Karamehmetoğlu
Ahmet Altıntaş
DSP KARTEPE
Başkan adayı: Temel Ofluoğlu
Meclis üyeliği aday listesi:
1. Tayfun Gül
2. Ali Hancı
3. Osman Kılıç
4. Esra Çakır
5. Kemal Bektaş
6. Münin Karagöz
7. Şaban Bayraklı
8. Kenan Elter
9. Erdal Gülbiçer
10. Ednan Karslı
11. Sadettin Erdinç
12. Sinan Topçu
13. Cem Yıldız
14. Cemalettin Topçu
15. Ali Şengül
16. Mustafa Tüzer
17. Enver Bayraklı
18. Salih Özbozkurt
19. Refik Bakır
20. Salih Şengül
21. Celal Soylu
22. Kenan Onay
23. Mustafa Göktepe
KONTENJAN
1. Murat Yılmaz
2. Mustafa Urfalı
3. Ümit Uylası
DSP DİLOVASI
Başkan adayı: Hakan Ercan
Meclis üyeliği adayı:
1. Bayram duman
DSP GÖLCÜK
Başkan adayı: Gülten Erenkaya
Meclis üyeliği aday listesi:
1. Ali Aktepe
2. Umutcan Uz
3. Murat Ellibeş
4. Arslan Gegin
5. Recep Azmak
6. Yusuf Aydemir
7. Murat Çelik
8. Günay Aksoy
DSP ÇAYIROVA
Başkan adayı: Hasan Yıldız
Meclis üyesi adayı:
1. Arslan Karamehmetoğlu
2. Ahmet Altıntaş
DSP KARAMÜRSEL
Başkan adayı: Şengül Karlıkaya
Meclis üyesi adayı:
1. Hüseyin yılmaz

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat
Yukarı ↑