Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Asayiş

Duygu Kara 15 gündür kayıp!

Gebzede İstasyon mevkiinde istikamet eden ikisi erkek, biri kız 3 çocuk babası Murat Kara, 15 gündür kızı Duygu Karadan (16) haber alamıyor. 17 Eylülde evden Gebzeye gidiyorum diye çıkan Duygu,

1 Ekim 2010 Saat: 13:38

Gebze'de İstasyon mevkiinde istikamet eden ikisi erkek, biri kız 3 çocuk babası Murat Kara, 15 gündür kızı Duygu Kara'dan (16) haber alamıyor. 17 Eylül'de evden 'Gebze'ye gidiyorum' diye çıkan Duygu, araca binerken komşular tarafından son kez görüldü. O günden sonra kızlarını bir daha göremeyen aile ne bir telefon nede herhangi bir haber alamadı. Kızı kaybolduğundan beri perişan bir halde olan bir aile çalmadık kapı bırakmadı. Emniyetinde aradığı Duygu için ailesi uzanabildikleri her yere uzanarak kızını görenlerin kendilerine yardım etmelerini istiyor. Kızlarının canından şüphe eden aile kızlarının son bir haftada agresifleştiğini ve belki de kendi isteğiyle gitmiş olacağını da düşünüyor.

PERİŞAN HALDEYİZ
Kızının basına bir şey gelmesinden endişelendiği için kahrolduğunu ve bu durumu daha fazla kardıracak takatinin olmadığını söyleyen acılı baba Murat Kara, "Kızım 15 gündür ortalıkta yok, ailecek perişan bir haldeyiz. Eğer biri görürse ne olur haber versin. Eğer iyiyse ve bizi buradan duyuyorsa ona sesleniyorum; Kızım ne olursa ol evine geri dön hiçbir şekilde endişelenmene veya korkmana gerek yok baban senin her zaman arkanda olacak" diye konuştu. Kızının canından şüphelendiği için başka her ihtimali göz önüne aldığını söyleyen baba Kara, "Kızımın başına bir şey gelmemiş olsun, ne olursa olsun hatta kocaya bile kaçmış olsa sorun değil arasın bir sesini duyalım" dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑