Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ellibeş, ‘35 günde 472 toplantı yaptık’

AK Parti İl Başkanlığı’nın 17 Ekim’de başlayan ‘İl Yöneticileri Mahalle Teşkilatlarıyla Buluşuyor’ programı tamamlandı. Başkan Ellibeş, 35 günde 472 mahalle toplantısı icra ettiklerini belirtti

22 Kasım 2019 Saat: 17:21
Ellibeş, ‘35 günde 472 toplantı yaptık’
Ellibeş, ‘35 günde 472 toplantı yaptık’

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Aksatmadan her hafta perşembe günleri ilçe ilçe gezerek 472 mahallenin tamamında teşkilatımızın uç beyleriyle bir araya geldik. Yine büyük bir katılım ve özveri vardı. İl yönetiminden, mahalle yönetimlerine bütün teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.
472 MAHALLE TOPLANTISI
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, göreve geldikten sonra il ve ilçe danışma meclislerini toplamıştı. Danışma meclislerinin aynı sıra her hafta bir ilçeyi ziyaret edip esnaf ve STK’larla buluşan Ellibeş, bununla birlikte istişare kurulu toplantıları, mahalle yönetimleri toplantılarına katıldı. ‘İl Yöneticileri Mahalle Teşkilatlarıyla Buluşuyor’ adıyla 17 Ekim’de başlayan bu program, 21 Kasım’da İzmit’te sona erdi. Ellibeş, 35 günde 472 mahallenin tamamıyla bir araya geldiklerini belirtti.
‘TEŞKİLATIMIZIN YANINDAYIZ’
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Mahalle teşkilatlarımız partimiz adına en önemli misyonu yerine getiriyor. Milletimizle her zaman direkt temas halindeler. Onların bu noktada yalnız olmadıklarını her zaman ifade ediyoruz. Ancak bunu göstermek, eyleme dönüştürmek adına da böyle bir program düzenledik. Çok şükür, beklentilerimizin de üzerinde faydalı oldu. İl yöneticilerimiz, ilçe yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz, il-ilçe kadın ve gençlik kollarımız, mahalle teşkilatlarımızla bir araya geldi. Mahalle başkanlarımız ve yönetimlerinin yanında olduğumuzu ifade ettik” diye konuştu.
‘ÜRETMEDEN KONUŞMUYORUZ’
“Şehrimize, milletimize faydalı olmak istiyorsak durmadan çalışmak zorundayız” diyen Ellibeş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizler bir köşeye çekilip yalnızca polemik üreterek siyaset üreten bir yapıda asla olmadık. Üretmeden çözüm bulmadan sadece konuşarak siyaset yapmayı kendimize hiçbir zaman yakıştırmadık. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bu konuda en uç noktadaki teşkilat üyelerine kadar kendimize örnek alarak çalışıyoruz. Ben, son derece faydalı geçen bu toplantılara katılan destek sunan bütün teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum.” Ayşe AYDIN

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑