Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Ulaşım
  • İşsizlik
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

AK Parti Gölcük 103. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı, dün akşam (salı) Gölcük Kongre Sarayı’nda yoğun katılımla gerçekleştirildi

10 Temmuz 2019 Saat: 12:02
Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’
Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Biz AK Parti olarak güçlü bir aileyiz. Aile birliğimizin devamı anlamında çok çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi

AK Parti Gölcük 103. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı, Gölcük Kongre Sarayı’nda, yoğun bir katılımla düzenlendi. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve yönetimi, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetimi, Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları Şevket Kaba ve Fikret Ormancıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen ve yönetimi, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken ve yönetimi, Gölcük Belediye Meclis Üyeleri, mahalle başkanları ve yönetimleri katılım gösterdi.
ÇETİN, ‘17 YILDA ÇOK BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTIK’
Toplantıda ilk konuşmayı yapan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, “Gördüğünüz gibi biz büyük bir aileyiz. 2002 yılında başlayan serüvenimiz, 17 yılda Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yola çıkarak büyük başarılara imza attık. Vatan, bayrak, ülke sevdalısı olan AK teşkilatımız, bu kutlu yolda, 17 yılda çok büyük başarılara imza attık. Allah hepinizden razı olsun. 31 Mart yerel seçimlerinde bu anlayışla yola çıktık. Sizin fedakar çalışmanız ile büyük zaferlerin altına imza attık. Gölcük burçlarına tekrardan AK belediyecilik bayrağını sizin sayenizde astık. Bu noktada sizlerle gurur duyuyoruz. Gölcük, Kocaeli’de oyunu en fazla arttıran ilçe oldu. Gece gündüz, yağmur çamur demeden çalıştınız. Bu zaferin mimarı sizlersiniz. Rabbim, hepinizden razı olsun. Şimdi önümüzde 2023 yılına kadar seçim yok. Ama biz aynı azim ve kararlılıkla, milletimizle iç içe, gönül gönüle çalışmayı sürdüreceğiz. Sayın Mehmet Ellibeş başkanımız, il başkanı olduktan sonra daha fazla sağlanan birlik ve beraberlik, bu kararlılığın, inancın daha fazla arttığını bizlere gösteriyor” dedi.
‘YILMADAN, USANMADAN DEVAM EDECEĞİZ’
Çetin, “Birlik ve beraberliğe inanın ki her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz günleri yaşıyoruz. Unutmayın ki bizlerin dik ve kararlı duruşu, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a, milletimize 17 yıldır hizmet eden hükümetimize güç verecektir. Bu kararlılıkla yolumuza devam ederek, partimizin ve hükümetimizin yanında durarak 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna bu doğrultuda ilerliyoruz. Politikamızı ve yaşanan gerçekleri, milletimize yılmadan usanmadan anlatmaya devam edeceğiz. Yalan üzerine kurulu siyaset anlayışıyla terör destekçileri ile kol kola zihniyetle biz hiçbir zaman yürümedik, onların da yürümesine izin vermeyeceğiz. Hakk’a hizmet, halka hizmet düsturuyla ilerliyoruz. Bundan asla vazgeçmedik. Vatanımız ve bayrağımızın yılmaz bekçileri sizlersiniz. Bu yolda dün olduğu gibi bugün de siz değerli teşkilat mensubu kardeşlerime güvenim tamdır. Vatan sevgisi imandandır. Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.
ÖZDEMİR, ‘UYUM, BAŞARIYI GETİRMİŞTİR’
AK Parti Gölcük Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Kadir Özdemir, “Belediye başkanımızı dün aradım. Teşkilatlarımıza iletmek istediğiniz bir söz var mı diye sordum, kendisi de şunları söyledi: Kocaeli’de oyunu en fazla arttıran ilçe olduk. Bunda en etkili olan, teşkilatlarımızdır. Bu bağlamda teşkilatımıza teşekkür ediyor, her birinden Allah razı olsun diyorum. Uyum içerisinde çalışmak, bu başarıyı getirmiştir. Bizler, belediye yönetimi ve meclis grubumuz olarak görev süresince teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışarak başta söylediğimiz gibi adalet ve istişare düsturundan şaşmadan AK Parti’nin bayrağını, her zamanki gibi Gölcük burçlarında dalgalandıracağız” dedi.
‘ELLİBEŞ’İ GÖRMEK ONUR VERMİŞTİR’
Özdemir, “41 yıldır Gölcük’ümüze layıkıyla hizmet etmiş değerli büyüğüm Mehmet başkanımızı, burada Kocaeli’nin abisi İl Başkanı’mız olarak görmek, şahsıma ve ilçemize onur vermektedir. Kendisi her zaman liderliği ve hizmetleri ile örnek olmuştur. Kocaeli’de de bu başarının devamını getirecektir. Buna inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle her birinizi tekraren selamlıyor, Allah’a emanet ediyorum” ifadelerine yer verdi.
BÜYÜKAKIN, ‘SİZLER GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZSINIZ’
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Genişletilmiş istişare toplantılarımız, aslında teşkilatlarımızla belediyelerimizin buluşması için çok büyük bir fırsat. Bizler, burada sizlerin soracağı sorularla veya ileteceğiniz hususlarla, aslında vatandaşlarımızla yakından diyaloglar kurmuş oluyoruz. Sahada gerçekten nerede ihtiyaç var, nelere dikkat etmemiz lazım, bunları görmüş olacağız. Sizler bizim sahadaki gören gözümüz, duyan kulağımız olacaksınız. Bu vesileyle 4 aya yakın seçim çalışması sürecinde bizlere Gölcük’te vermiş olduğunuz destekten ötürü hepinize teşekkür etmek istiyorum” dedi.
‘TEŞKİLATIN GÜCÜ VE İNANCI’
Büyükakın, “Gerçekten AK Parti’nin geçtiğimiz 17 yıl boyunca göstermiş olduğu büyük başarının arkasındaki en büyük hakikat, teşkilatlarımızın gücü ve inancıdır. Bir kez daha inancınız, gücünüz ve gayretiniz için tebrik ediyor, başarılarınızın her daim devam etmesini diliyorum. Burada unutmamamız gereken bir başka husus; bugün şehitlerimiz var. Hakkari’de şehit olan değerli askerlerimizi, vatan evlatlarımızı rahmetle anıyorum, kıymetli ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı dileklerini buradan iletmeyi boynumuzun borcu biliyorum. Biz burada huzur içinde toplantılar yapabiliyorsak, sokaklarda huzurlu bir şekilde geziyorsak şüphesiz bu ülkenin her karışı için kanını dökmüş olan şehitlerimizin aziz hatırasına büyük bir borcumuz var. Onları da buradan rahmet ve milletle anıyorum. Her birinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.
ELLİBEŞ, ‘BİZİMLE BERABER YÜRÜDÜNÜZ’
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Öncelikle şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. 15 Temmuz’un üzerinden 3 yıl geçti. Bu vesile ile 15 Temmuz şehitlerimize de tüm şehitlerimiz gibi yüce Rabbimden rahmet diliyorum. Mekanları cennet olur inşallah. Gazilerimize de sevgi, saygı ve afiyet diliyorum. Burada, bu sahnede birçok kez sizlerle buluştum. Belediye başkanınız olarak sizlere hitap ettim. Yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı paylaştım. Sizler de her daim samimiyetinizle, tüm içtenliğinizle bize sahip çıktınız. Bizimle beraber bu yolu yürüdünüz. Ama bu her geçen anımız, sizler ve bizlerin hafızasında ve geçmişimizde canlı bir şekilde yansımakta. Ben o günleri hep iyi, güzel olarak hatırlayacağım. Çünkü çok güzel birliktelikler yaşadık.
‘HER BİRİNİZİN ALIN TERİ VAR’
Gölcük halkı ve Belediyesi adına tescillediğimiz slogan olan, başarılı çalışmaları sizlerle birlikte başardık. 17 Ağustos Depremi’nden sonra ayağa kalkamaz denen ilçemizi bugünlere taşıdık. Her birinizin emeği, alın teri var. Bu vesile ile her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün başka bir görevle karşınızdayım. Her daim bulunmaktan gurur duyduğum AK Parti’nin İl Başkanı olarak karşınızdayım. Mutluluğumu ne kadar ifade etmeye çalışsam da bu mümkün değil. Benim için büyük bir onur. Rabbime sonsuz şükürler olsun. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza bu vesile ile sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.
‘EN BÜYÜK DESTEĞİ GÖLCÜK’TEN VERDİK’
Biz bugüne kadar partimizin kurulduğu ilk günden itibaren tüm teşkilat mensupları olarak en büyük desteği Kocaeli’den, Gölcük’ten her daim vermenin gayreti içerisinde olduk. Bütün fedakarlığı her seçim platformunda birlikte çalışarak Cumhurbaşkanımıza ‘Dik dur eğilme, Gölcük Kocaeli seninle’ diye haykırdık. Bunu da sahaya yansıttık. Bununla da kalmadık, sandığa milli iradeyi yansıttık.
‘UYUMLU ÇALIŞMA İÇİNDE OLDUK’
Büyükşehire yüzde 6 gibi çok güzel bir oy desteğini sizlerin desteğiyle sağladık. Yüzde 52’ye varan bir oy desteğiyle de Ali Yıldırım Sezer kardeşimizi Gölcük Belediye Başkanı olarak seçtik. Bu sonuçlar bizim için mükemmel ama son değil. Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte yürüyeceğiz, ıslanacağız, bu ülke için çok çalışacağız. Durmak yok, yola devam. İl Başkanınız olarak sizden ricam şu: Gölcük her daim Kocaeli’ye, Türkiye’ye birlik ve beraberlik hususunda örnek olmuştur. Belediye başkanımız, ilçe başkanımız, meclis üyelerimiz, Gölcük halkımız uyumlu çalışma içerisinde oldu. Bu güne kadar bu uyumu yansıttık. Bu günden sonra aynı birlik ve beraberliği yansıtmaya devam edeceğiz.
‘HEYECANIM, HİZMETLERİN İŞARET FİŞEĞİ’
Biz AK Parti olarak güçlü bir aileyiz. Aile birliğimizin devamı anlamında çok çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Sizlerle bugün buluşmanın heyecanını yaşamaktayım. Bu heyecanı gelecekte sinerjiye dönüştürerek güzel hizmetlerin bir işaret fişeği olarak algıladığımı ifade etmek istiyorum. İl Başkanlığım süresi içerisinde yine bugüne kadar olduğu gibi en güçlü desteği Gölcük’ten alacağıma inanıyorum. Siz teşkilat mensuplarımızın size verilen her görevi başarı ile yapacağınıza olan inancım tamdır. Birlik ve beraberlik içerisinde demokrasi ve hukukun üstünlüğünden taviz vermeden ülkemizin refahı, gelişmesi ve barışı adına, 2023 hedefleri adına çalışacağımızı, güçlü bir alkışla ifade etmenizi istiyorum. 2023 hedefleri bizim için çok önemli. Sizleri selamlıyorum” dedi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen.

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

AK Parti Gölcük Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Kadir Özdemir.

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

Soldan sağa; AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu…

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

Büyükakın, yanına gelen çocukları sevdi.

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

Ellibeş, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı.

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

Toplantıya yoğun katılım oldu.

Ellibeş, ‘Biz güçlü bir aileyiz’

Ellibeş, kendisini karşılayan partililerle tek tek tokalaştı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑