Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Eğitim
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı’nın Genişletilmiş 59. İlçe Danışma Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Kocaeli Teşkilatı davası için dimdik durmaya devam ettiği sürece bizleri hiçbir şey yıkamaz” dedi

3 Ağustos 2019 Saat: 14:40
Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’
Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı’nın Genişletilmiş 59. İlçe Danışma Toplantısı, Çayırova Belediyesi Kültür Salonu'nda gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Kocaeli Teşkilatı davası için dimdik durmaya devam ettiği sürece bizleri hiçbir şey yıkamaz” dedi

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in göreve gelmesinin ardından başlayan ilçe danışma toplantıları dün akşam (cuma) Çayırova ile devam etti. Programa; AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Cemil Yaman, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.Programın açılış konuşmasını yapan Ekrem Karahan, “Bizler 11 milyonluk büyük bir ailenin ferdiyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 17 yıldır vatan sevdasıyla yürüyen bir teşkilatın mensuplarıyız.
KARAHAN, ‘BERABER YÜRÜYECEĞİZ’
Çayırova olarak Kocaeli’nde en çok oy alan 3. ilçe olmanın gururunu yaşıyoruz. İl Başkanımız Mehmet Ellibeş’in kaptanlığında Çayırova ve Kocaeli teşkilatları her zamankinden daha birlik ve beraberlik içinde yürümeye devam edecektir. Ülkemizin geçtiği bu süreçte birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç duyduğumuz dönemden geçiyoruz. Partimizin ve hükümetimizin yanında dik durarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine daha emin adımlarla yürüyeceğiz. Vatanımızın ve bayrağımızın yılmaz bekçileri olacağız” dedi.
ÇİFTÇİ, ‘KAPILARIMIZI HALKA AÇTIK’
Karahan’ın ardından söz alan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Sizlerin bize verdiği emaneti 5 yıl boyunca alnımızın akıyla taşımak bizim görevimizdir. Bu görevi yürütürken teşkilatlarımızla uyumlu olmak zorundayız. Bizler belediyede sizlere hizmet ediyorken, kapılarımızı halka açtık ve açmaya devam edeceğiz. Belediyede çalışan kardeşlerimizin ücretlerini arttırmak amacıyla sendikayla güzel bir protokol imzaladık. Rabbim hayırlı ve uğurlu etsin. İl başkanımıza bir konudan dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçe danışma toplantıları soru cevap şeklinde ilerliyor ve bu kendisinin 41 yıllık belediye tecrübesinden kaynaklanıyor” şeklinde konuştu.
BÜYÜKAKIN, ‘HER İKTİDAR GEÇİCİDİR’
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kısa selamlama konuşmasında, Bosna Hersek’in efsane lideri merhum Aliyaİzzetbegoviç’in şu sözlerini okudu. Büyükakın, “İktidara gelirseniz, hal ve hareketlerinize dikkat edin. Kibirli olmayın, kendinizi beğenmişlik etmeyin, size ait olmayan şeyleri almayın. Güçsüzlere yardım edin, ahlak kurallarına uyun. Unutmayın ki sonsuz iktidar yoktur, her iktidar geçicidir ve herkes er yada geç, önce milletin ve nihayet Allah’ın önünde hesap verecektir” sözlerini kullandı.
YAMAN, ‘SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRALIM’
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ise “Bizim mücadelemiz hak ve batıl mücadelesidir. Bizim derdimiz ve davamız aziz milletimizdir. Her kim bizim sıradan bir parti olduğumuzu düşünüyorsa yanılıyordur. Derdimiz, davamız, sevdamız bize gönül bağlayanlar ve gönül coğrafyamızdır. Her kim AK Partililer birbirine düştü diyorsa yalan söylüyor. Dünün Türkiye’sinde yaşananları unutmayın.Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bizi şaha kaldıracak ama biraz sabredeceğiz. Bizden ayrılmak isteyen olabilir, gitmek isteyen gidebilir. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızı ve dünya mazlumlarının liderini yalnız bırakamayacağız. Bu millet ne dediyse onu yaptık ve ne derlerse onu yapacağız. Fitneye fesata geçit vermeyelim ve saflarımızı sıklaştıralım” dedi.
ELLİBEŞ, ‘ÖNÜMÜZE ÇIKAN HER ENGELİ AŞTIK’
Toplantıda son olarak konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Yeni il başkanınız olarak teşkilatlarımızı dolaşıyorum. Her gittiğim ilçede teşkilatlarımızın davasına inanmış bir yapı taşı olarak dimdik ayakta durduğunu görüyorum. Biz bu inanış içerisinde partimizin kurulduğu ilk günden bu yana önümüze çıkan her engeli aştık. Çetin mücadelelerle bu günlere geldik ve bu çalışmamızın mükafatı olarak yüce rabbim bizleri bir ve ayakta tutuyor. Bugün partimizi yeni kurduğumuz gündeki heyecanı aynı şekilde taşıdığımızı hissedelim. Bu partiyi bu millet kurdu ve bu millet bu partiyi 2023 ve 2053 hedeflerine taşımaya devam edecek. Aramıza fitne, fesat ve fücur sokmaya çalışanlara fırsat vermeyelim. Bizim için en büyük sıkıntı burada ortaya çıkıyor. Kocaeli teşkilatı davası için dimdik durmaya devam ettiği sürece bizleri hiçbir şey yıkamaz” şeklinde konuştu. Program daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş

Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın

Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman

Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi

Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan

Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

Danışma meclisinin divan heyetinde Cemil Yaman, Tahir Büyükakın, Mehmet Ellibeş, Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Ekrem Karahan ve Bünyamin Çiftçi yer aldı.

Ellibeş, ‘Bizleri hiçbir şey yıkamaz’

Çayırova Belediyesi Kültür Salonu'nda gerçekleştirilen danışma meclisi toplantısına parti yöneticileri ve partililer yoğun ilgi gösterdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑