Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ellibeş, ‘Fedakarlık yapacaksınız’

Kartepe Danışma Meclisi’nde konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, teşkilatlara daha fazla fedakarlık yaparak çok çalışmalarını gerektiğini hatırlattı

17 Temmuz 2019 Saat: 11:33
Ellibeş, ‘Fedakarlık yapacaksınız’
Ellibeş, ‘Fedakarlık yapacaksınız’

AK Parti’de Gölcük ve Başiskele İlçe Danışma Meclisi toplantılarının ardından dün akşam (salı) Kartepe İlçe 63’üncü Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kartepe İlçe 63’ncü Genişletilmiş Danışma Meclisi toplantısına AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kartepe eski Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, il ve ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları başkanları, mahalle başkanları ve yönetimleri, meclis üyeleri ile istişare kurulu üyeleri katıldı.
YILMAZ, ‘UYUMLU ÇALIŞTIK’
31 Mart seçimlerinde Kocaeli birincisi olduklarını hatırlatan AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, 63’ncü ilçe danışma meclisinde yaptığı konuşmada “Ana kademe, kadın, gençlik kolları ve meclis üyeleri ile birbirleriyle uyumlu olarak çalıştık” diye konuştu.
ÖZDEMİR, ‘KADINLAR DURMADAN ÇALIŞTI’
İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir ise “AK Kadınlar durmaksızın çalışmaya devam etti. Mahallelerde katılım gösteren başta kadınlar olmak üzere teşkilatlara ve parti üyelerine teşekkür ederiz” dedi.
KOCAMAN, ‘FARKI GÖRÜYORUM’
Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “10 yıldır teşkilatlarda görev yapmanın gururunu yaşıyorum. Teşkilatların birçok kademesinde görev yaptım. Bu davanın bu ferdi olmaktan her zaman gurur duydum. Çok güzel bir seçim geçirdik. Çok çalıştık ve başarılı olduk. Meclis üyelerimiz ile uyum içinde birlik beraberlik içinde çalışıyoruz. Kartepe gerçekten bir başka güzel, farkını çok iyi görüyorum. Şimdiye kadar güzel hizmetler yapıldı. Çok güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Kartepe’yi 10 yaşında bir çocuk gibi nakışnakış işliyoruz. Kartepe hızlı ve güzel gelişiyor” dedi.
‘HERKES PARTİNİN NEFERİ OLSUN’
Sözlerini sürdüren Başkan Kocaman, “20-30-50 yıl sonrası hayal ediyor ve heyecanlanıyorum. Herkes bu partinin neferi olsun, şucubucu olmasın. Milletimiz, vatan hainlerine 15 Temmuz’da dersini verdi. Vatanımıza bayrağımıza sahip çıkacağız” diye konuştu.
BÜYÜKAKIN, ‘DÜŞMANLAR HEP VAR’
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ise, "Biz bu topraklara geldiğimizden beri aslında 1071’den beri defaatle başımıza buna benzer çoraplar örülmeye çalışıldı. Her seferde farklı farklı oyunlarla geldiler. Çinliler, Çin seddini yaptığında şöyle düşünmüşlerdi. Bir daha Çin asla işgal edilemez, kimse Çin’e giremez diye düşünmüşlerdi. Ama Çin Seddi’nin yapılmasının ardından gelen yüzyılın içinde defalarca Çin istila edilmiştir. Enteresan olan şey şudur. Çin her seferinde içerden kapıları açanlar tarafından istila edilmiştir. Yani hariçte düşmanlar hep var. Ama dâhildeki düşmanları da unutmamak, sürekli uyanık olmak tarihten gerekli dersleri çıkarmak için her daim gençlerimizle bu anıları paylaşmak, onlara bu anıları anlatmak gerekiyor” dedi.
‘BÜTÜN TEŞKİLATIMIZ GAYRETLİ’
Elhamdülillah 15 Temmuz çok güzel bir şekilde manasına ve ruhuna uygun bir şekilde hatırlandı, genç nesillere aktarıldı” ifadelerini kullanan Başkan Büyükakın, konuşmasını şu şekilde tamamladı: “Oraya aramızdan birçok arkadaşımız geldi, neredeyse hepiniz oradaydınız. Oraya gelerek hem demokrasi nöbetini, hem vatan nöbetini, hem de dünya nöbetini tutan tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Sözlerime son vermeden önce özellikle Kartepe teşkilatımıza da çok teşekkür etmek istiyorum. Bütün teşkilatımız gayretli, hepsi çok kıymetlidir. Değerli ilçe başkanımızın şahsında teşkilatımızda görev yapan tüm kardeşlerimi tebrik etmek ve teşekkür etmek istiyorum. Kadınlarımızın bu aziz davada emekleri hakikaten inkâr edilemez. Onlara teşekkürü ayrı bir borç biliyorum. Hepsinden tek tek Allah razı olsun.”
ELLİBEŞ, ‘GÖNÜL SİYASETİ YAPIYORUZ’
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “AK Parti teşkilatları güçlü duruşlarına devam edecek. 31 Mart seçimlerinde yüzde 60 oyla Kocaeli birincisi oldunuz; sizlere teşekkür ediyorum, sizleri tebrik ediyorum. Gönül belediyeciliği yaptık, şimdi gönül siyaseti yapıyoruz” dedi.
‘TATİLLERİNİZİ SIRAYA KOYUN’
Ellibeş şöyle devam etti: “Fedakarlıklarımızı daha da artıracağız. Vitesi biraz daha yükselteceğiz. Seçim bitti diye istirahat yok; tatillerinizi sıraya koyun. Teşkilat çalışmalarını ve halkla buluşmaları ihmal etmeyelim. Çok güzel işler, hizmetler yaptık. Sıkıntılar var, dünyada da sıkıntı var. Ülkemize karşı ekonomik savaş, saldırılar var. Şimdi etkisi hissediliyor. Bize yakışan dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteği dün verdik, bugün veriyoruz, yarında vermeye de davam edeceğiz.” Ayşe AYDIN

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Ellibeş, ‘Fedakarlık yapacaksınız’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın

Ellibeş, ‘Fedakarlık yapacaksınız’

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, partililerini çalışma konusunda uyararak tatillerini sıraya koymalarını istedi.

Ellibeş, ‘Fedakarlık yapacaksınız’

Mustafa Kocaman, Tahir Büyükakın, Mehmet Ellibeş ve Sadık Yılmaz…

Ellibeş, ‘Fedakarlık yapacaksınız’

AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 63’üncü Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılım yoğun oldu.

Ellibeş, ‘Fedakarlık yapacaksınız’

Başkan Ellibeş, danışma toplantısında divan üyelerini tek tek selamladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑