Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Ellibeş, ‘Fotoğrafa bakıp yorum yapmış’

DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ün Milletvekili Katırcıoğlu’na yönelik açıklamaları sonrası kırıldığını belirten AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Sadece fotoğraf üzerinden anlamadan yorum yapmıştır” dedi

12 Kasım 2019 Saat: 11:09
Ellibeş, ‘Fotoğrafa bakıp yorum yapmış’
Ellibeş, ‘Fotoğrafa bakıp yorum yapmış’

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı geçtiğimiz pazartesi günü yapıldı. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda 50 kişilik yönetim kurulu eksiksiz hazır bulundu. Gündemde ilçe delege seçimleri, istişare kurulu toplantıları ve ‘İl yönetimleri mahalle teşkilatlarıyla buluşuyor’ programları vardı.
‘DURMADAN ÇALIŞIYORUZ’
Toplantı sonrası bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “AK Parti’de il başkanı, milletvekili, belediye başkanı, ilçe başkanı makamları yalnızca milletimize hizmet vasıtalarıdır. AK Parti teşkilatının en uç noktasında görev alan arkadaşlarımıza kadar herkes milletimizin derdiyle dertlenip sorunların çözümü için uğraşır. Bu nedenle 18 yıldır Türkiye’nin 1. partisi olmayı başarıyoruz. Üzerimizdeki sorumluluğun gereği olarak Türkiye’nin kalkınması, gelişmesi, muasır medeniyetler seviyesine ulaşması adına gecesini gündüzüne katan Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde bizler de durmadan çalışıyoruz” dedi.
‘HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI’
Sözlerini sürdüren Ellibeş, “Kocaeli teşkilatı bu güçlü yapının en güzel örneklerinden birini oluşturuyor ve daima milletimizden en güçlü desteği alıyor. Kocaeli’de 7 milletvekilimiz, milletimizle olan bu gönül bağını koparmamak için çok çalışıyor. Hiçbirine haksızlık yapılmasına izin vermem. Geçtiğimiz günlerde DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ün sözleri bu anlamda bende hayal kırıklığı yarattı. Özellikle Radiye Sezer Katırcıoğlu’nu hedef alan sözleri çok yersiz olmuştur. AK Parti Kocaeli Teşkilatının bütün unsurlarıyla milletle iç içedir. Milletvekillerinden, mahalle başkanlarına kadar herkesin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiriyor. Sadece fotoğraf üzerinden anlamadan yorum yapmıştır. Mustafa Bey, köyleri ne kadar geziyor, oralara ne kadar gidiyor bilmiyorum ama Radiye Hanım köy köy bütün ilçeleri geziyor” şeklinde konuştu.
‘KUTLAMASI GEREKİRDİ’
DP İl Başkanı Nazlıgül’ün açıklamaları sonrası Katırcıoğlu’nu savunan Ellibeş, “Bu geziler sonucu ortaya çıkan en somut işlerden biri Ata Tohumu Projesi’ne verdiği destektir. Kandıra’dan onlarca tohum yerli ürün olarak belirlenmiş, bunlardan kıl, salçalık ve sivri biber olmak üzere 3’ü Ata Tohum Projesi kapsamında koruma altına alınmıştır. Gelecek nesillere bu ürünlerin ulaşması için tescillenmiştir. Böylesine önemli bir çalışmaları küçümsemek yerine Mustafa Nazlıgül’ün siyasi kimliğini bir kenara bırakıp milletimize yapılan bu hizmetlerden dolayı AK Parti’yi ve yaptıklarını takdir etmesi, bu işlere vesile olanları kutlaması gerekirdi” ifadelerini kullandı. Ayşe AYDIN

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Ellibeş, ‘Fotoğrafa bakıp yorum yapmış’

AK Parti İl Yönetim Kurulu, Mehmet Ellibeş başkanlığında yoğun bir gündemle toplandı.

Ellibeş, ‘Fotoğrafa bakıp yorum yapmış’

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ün açıklamaları sonrası kendisine cevap verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑