Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ellibeş’ten basına son yemek

Ellibeş’ten basına son yemek

11 Ocak 2019 Saat: 11:34
Ellibeş’ten basına son yemek
Ellibeş’ten basına son yemek

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla geçtiğimiz akşam Yazlık Ilıcası Sosyal Tesisleri’nde ilimiz basın mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı. Ellibeş, “Seneye yanınızda olamayacağım. Bu artık gelenekselleşmiş bir yemek oldu. Kim gelirse gelsin bu daveti yerine getirecektir” dedi. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla geçtiğimiz akşam Yazlık Ilıcası Sosyal Tesisleri’nde, ilimizde görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen buluşmaya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mesut Çatak ve yönetimi, belediye daire müdürleri, Çağdaş Medya Grubu’na bağlı Gölcük Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Armağan Teke, Çağdaş Kocaeli ve Gölcük Postası gazetesi çalışanları da katıldı.

ÇATAK, ‘EN BÜYÜK ÇALIŞMAMIZ MEDYA EVLERİ’

Buluşmada ilk sözü alan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mesut Çatak, yapmış olduğu konuşmada “Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti olarak göreve gelirken bir sözümüz vardı. En büyük çalışmamızın medya evleri olacağını belirtmiştik. İzmit’te medya evimizi açmak için çalışmalara başladık. 16 Ocak Basın Onur Günü’nde inşallah faaliyete geçireceğiz. Gölcük Belediye Başkanı’mızla da sohbet esnasında bunu konuştuk. İnşallah Gölcük’te de sizin rahat bir ortamda çalışmanız için bir medya evi oluşturmak adına çalışacağız. Başkanımızın da desteğini alarak Gölcük’te bir medya evini sunmak için çalışacağız. Gebze’de de bir medya evi açmayı planlıyoruz. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’mizin en büyük sorununu çözmek için yaptığımız bir çalışmaydı” dedi.

’41 YILDIR BELEDİYECİLİK YAPIYORUM’

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Bu, bizim geleneksel bir buluşmamız oldu. Yılda bir kere de olsa bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her bir bireyin bu tür bir birlikteliğe her zaman ihtiyacı var.  Yaşamımız boyunca üzülüyoruz, seviniyoruz ama nihayetinde hüzünlü ve sevinçli anımızda bir dostumuzun yanımızda olmasını isteriz. Bizlerin davetine icabet ederek buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. 41 yıldır belediyecilik hizmetine kendini adamış bir kardeşinizim aynı zamanda. Bu süreç içerisinde gördüğüm net bir şey var, o da şu: Her bir bireyin sadece kendi mutluluğu için değil toplumun genel mutluluğunun sağlanması ve ihtiyaçlarının giderilmesi adına heyecan duyulmalı” dedi.

‘SENEYE YANINIZDA OLAMAYACAĞIM’

Sözlerine son veren Başkan Ellibeş, “Hizmeti yapmamız mutlaka gerekli ama yeterli değil. Toplumumuzda bir gönül köprüsü oluşturmalıyız. Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül hoş sohbet ister yemek bahane. Çalışan Gazeteciler Günü’nüz bahane oldu, sizlerle buluştuk. İyi ki de buluşmuşuz. Seneye yanınızda olamayacağım. Bu artık gelenekselleşmiş bir yemek oldu. Kim gelirse gelsin bu daveti yerine getirecektir. Ben sizden razıyım, mutlu ve memnunum. Sizlere bu birlikteliğinizden ve 41 yıllık görevim süresince yapmış olduğunuz samimi destekler ve anlayış, sevgi ve hoşgörü ile çalıştığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Zor bir görev yapıyorsunuz. Toplumun gözü ve kulağısınız. Bir kez daha hepinize teşekkür ediyorum. Yeni cemiyet başkanımız ve yönetim kurulunu tebrik eder, kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑