Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Yaşam

Erdenlerin mutlu günü

Gazetemizin emektarlarından Nurten Erden’in oğlu Okan Erden, Kübra Örenli ile hayatını birleştirdi

2 Eylül 2019 Saat: 14:03
Erdenlerin mutlu günü
Erdenlerin mutlu günü

2009 yılından bu yana Çağdaş Kocaeli Gazetesi’nde çalışan Nurten Erden ile Nejdet Erten’in yakışıklı oğulları Brisa’da çalışan Aytaç Okan Erden ve Şengül ve Muhittin Örenli’nin güzel kızları Kübra Örenli, dünya evine girdi. Lastik İş Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen düğün töreni ile bir ömür mutluluğa evet diyen gençlerin nikahını İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet kıydı. Hürriyet, nikah cüzdanını Gelin Kübra Örenli’ye takdim etti. Çiçeği burnunda çift, balayı için ise Antalya’ya gitti.
NİKAHI HÜRRİYET KIYDI
Başiskele’de ikamet edecek olan genç çiftin düğün törenine İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Lastik İş Genel Başkanı Alaattin Sarı ile gelin ve damadın yakınları takıldı. Çiftin nikah şahitliğini gelinin yengesi Zeynep Örenli, arkadaşı Nazan Hanım, damadın şahitliğini Kadir Rüzgar, Volkan Rüzgar yaptı. İlk dansına sıkı bir şekilde hazırlanan çift, davetlilerden büyük alkış aldı. Ardından çiftetelli, halayla birlikte coşan davetliler, gönüllerince eğlendi.
‘EN KÖTÜ GÜNÜNÜZ BÖYLE OLSUN’
Genç çifte mutluluklar dileyen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Kıymetli konuklar güzel bir yuvanın kuruluşuna hep birlikte şahitlik ettik. Rabbim hayıtlar uğurlar getirsin inşallah. Huzurlu ve mutlu bir yuvanız olsun inşallah. Birlikte yaşlanmanız nasip olsun. En kötü gününüz böyle olsun inşallah. En kötü gününüzde bile elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Sevginiz saygınız hep daim olsun. Çiftimizin ailelerini de kutluyorum” ifadelerini kulandı.
‘EVLATLARINIZA ATATÜRK’Ü ÖĞRETİN’
Sözlerini sürdüren Başkan Hürriyet, “Vatana millete hayırlı evlatlarınız olsun. Çocuk konusunda sayıya karışmıyoruz. Böyle bir tavsiye vermiyoruz. Ama en önemlisi Atatürk ilke ve inkılaplarına, Cumhuriyet’in temel değerlerine bağlı evlatlar yetiştirin. Atatürk’ü öğretin evlatlarınıza. Sizden isteğimiz bu” diyerek genç çifti kutladı ve nikah cüzdanını yeni gelin Kübra Erden’e takdim etti. Nikah töreni sonrası davetlilerin sevgi seline uğrayan Başkan Hürriyet, vatandaşların fotoğraf çektirme isteğini kırmadı. Ayşe AYDIN

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Erdenlerin mutlu günü

Gazetemizin yönetim kurulu üyesi Dilek Sağsöz, genç çifte hediyesini takdim ederek anne Nurten Erden ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Erdenlerin mutlu günü

Çiçeği burnunda çift, ilk danslarını en sevdikleri şarkı eşliğinde yaptı.

Erdenlerin mutlu günü

Düğüne Lastik İş Genel Başkanı Alaattin Sarı da katıldı.

Erdenlerin mutlu günü

Çiftin nikahını İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet kıyarken Damat Okan Erden Hürriyet’e Kocaelispor atkısı hediye etti.

Erdenlerin mutlu günü

Düğünün davetlileri genç çift ile çiftetelli oynadı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑